Nepatří sice mezi nejoblíbenější nápoje, ale díky svým zdravotním přínosům a schopnosti   zrychlit metabolismus   a pomoci  zhubnout je jedním z nejlepších letních spojenců.

S příchodem horka, plážových a bazénových dnů, svačin, přichází žízeň a my se potřebujeme zchladit   a uhasit žízeň.   A zatímco pivo a slazené nealko nápoje jsou stále oblíbenou variantou, tentokrát vám chceme nabídnout   mnohem zdravější variantu   , která vám pomůže hydratovat a zároveň zlepšit vaše zdraví a   rychle a zdravě zhubnout.

Nápoj, který u nás možná nepatří mezi ty nejznámější, ale patří mezi nezpochybnitelné královny hydratace. Pokud hledáte nápoj, který vám umožní uniknout z každodenního života a dodat svým zdravým nealkoholickým nápojům zvláštní nádech, toto léto vám nabízíme tuto   variantu nealkoholického nápoje bez cukru a kalorií    s četnými zdravotními výhodami. Oznámení.

Nápoj bez cukru a kalorií, který vám toto léto pomůže zhubnout: každý ho už zkouší!

Přestože je na trhu stále více alternativ   zdravých nápojů bez cukru, kofeinu a osvěžujících nápojů,   není nic lepšího, než si  je připravit sami doma   . Mnohem   jednodušší, zdravější a ekonomičtější způsob   , jak se osvěžit a zároveň udělat tento nápoj našemu zdraví skutečně prospěšný.

K domácí výrobě potřebujete pouze   citron, zázvor, lístky máty a vodu   . Zdravý, osvěžující a velmi nízkokalorický nápoj, ideální pro ty, kteří chtějí hydratovat, pít jiný a zdravý nápoj a který může být také naším  spojencem při hubnutí a dosažení zdravé hmotnosti.

Voda s mátou, zázvorem a citronem vám pomůže zhubnout, zde je důvod!

Mezi důvody, proč se tato zázvorovo-mátová limonáda stala tak populární jako spojenec při hubnutí, je několik studií, které naznačují, že zázvor může    mírně zrychlit váš metabolismus, což  vám může pomoci spálit více kalorií   .

ČTĚTE TAKÉ:     Esselunga, tento značkový spotřebič je k dostání téměř za poloviční cenu (stojí jen 59,99 eur) a uvaříte s ním cokoliv | Nikde jinde to nenajdete!

K tomu se přidávají   diuretické účinky zázvoru a citronu   , které mohou pomoci   snížit otoky   odstraněním   přebytečné tekutiny z těla. Konečně, máta a citron mají také   osvěžující a aromatické vlastnosti   , které mohou pomoci   snadno omezit chuť k jídlu   a zabránit pokušení toužit a konzumovat nezdravá jídla.

Nemůžeme však nezdůraznit, že voda s mátou, zázvorem a citronem   není zázračným řešením pro hubnutí.   Co můžete udělat, je udělat z něj vynikajícího spojence,   kombinovat jej s vyváženou stravou, stejně jako každodenním cvičením a zdravými návyky.

Máta, zázvor a citronová limonáda – osvěžující letní nápoj, který udrží vaši váhu pod kontrolou!

Níže podrobně popisujeme, jak   připravit tento osvěžující vodný nápoj s citronem, zázvorem a mátou,   který si vychutnáte v horkých letních dnech:

Ingredience

  • 500 ml studené vody
  • Šťáva ze dvou celých citronů
  • 7 lístků máty
  • kousek čerstvého zázvoru
  • Led

Příprava

 

  1. Do mixéru dejte šťávu z jednoho citronu, lístky máty a kousek čerstvého zázvoru.
  2. Smíchejte ingredience   a jakmile budete připraveni, přidejte vodu, promíchejte a nalijte nápoj do láhve nebo nádoby na pití, odeberte si s kostkami ledu a   pijte, kdykoli budete chtít během dne.