Pokožka   obličeje   je jednou z nejcitlivějších oblastí našeho těla a bohužel se   v průběhu let mohou objevit obávané mimické vrásky   . Mnoho žen se s tímto problémem potýká a snaží se ho skrýt pomocí  kosmetických triků   nebo   krémů proti vráskám  . Naštěstí nyní existuje mnoho přírodních řešení bez vedlejších účinků, jak zmírnit výskyt vrásek.

O pokožku je důležité   pečovat již od mládí   , chránit ji před slunečními paprsky a pravidelně ji hydratovat, abychom   předešli předčasným vráskám.   Pokud dnes investujeme do péče o pleť, můžeme v budoucnu vypadat mladší a svěžejší. Dnes se podíváme na jeden z  domácích prostředků na  redukci vrásek na obličeji!

Nejstarší trik hospodyněk: vaření bobkových listů a citronu – ušetříte spoustu peněz!

Regenerujte svou pleť   ,    omlaďte svůj obličej a zbavte se   unaveného obličeje    pomocí    domácího léku proti stárnutí na    bázi    bobkového listu    a    citronu   , který vaši pleť okamžitě tonizuje a dodá jí mnohem svěžejší, zářivější    vzhled bez vrásek   . S    infuzí    těchto dvou kuchyňských ingrediencí se můžete rozloučit se    známkami stárnutí    a přivítat novou fázi vaší pleti. Nenechte si ujít tento přírodní lék bez kontraindikací!

Pokud chcete,    aby vaše tvář vypadala mladě   , měli byste určitě používat tyto dvě    aromatické rostliny   : jsou perfektní, protože obsahují  vitamíny, minerály a antioxidanty   , které pleť tonizují, dodávají jí lesk a tím zabraňují tvorbě   vrásek   . Navíc působí jako   přírodní antiseptika,   udržují vaši pokožku bez nečistot, toxinů a špíny.

Vavřín je rostlina bohatá na    vitamíny   a    minerální soli,   ideální pro   léčbu:
  • Problémy s akné, suché pupínky nebo pro zmírnění zánětů kůže.
  • Předčasné stárnutí pleti    a vrásky    kolem úst a očí.
  • Skvrny na obličeji   způsobené těhotenstvím nebo přibývajícím věkem.

Použití citronu   na obličej   poskytuje vaší pleti velké množství výhod (protože obsahuje železo, vápník a draslík), včetně:

  • Zjemňuje a zpevňuje pokožku.
  • Obsahuje antioxidanty, které   zabraňují stárnutí obličeje.
  • Zabraňuje skvrnám  způsobeným věkem, sluncem nebo akné.
  • Zabraňuje vzniku pupínků a černých teček.

K odstranění a redukci vrásek na obličeji potřebujete bobkový list a citron!

Jediné, co k použití tohoto    domácího léku musíte udělat   , je připravit si    z listů obou rostlin nálev z citronu a bobkového listu  a zahřát je v nádobě   se 4 hrnky vody  . Když se vaří, počkejte, až vychladne a   poté si nálevem umyjte obličej     Tak jako? Navlhčete nálevem malý ručník a   jemně si jím rozetřete obličej   a ošetřovaná místa. Nechte    působit asi 20 minut   a poté obličej opláchněte studenou vodou.

 

Tímto způsobem používání tohoto    domácího léku    každé tři dny v noci odstraní všechny známky unavené    tváře   a také   nejobtížněji odstranitelné vrásky.   Vyzkoušejte blahodárné účinky   citronu    a    bobkového listu na svůj obličej   !