Pokud vyhazujete čajové sáčky, už to nedělejte. Mají cenu zlata a je chybou je neustále vyhazovat. Zde vysvětlujeme, jak je používat. 

Taška na paži

Pravděpodobně si užíváte čaj, zvláště možná v zimě,   kdy jsou teploty nižší. Na trhu je spousta příchutí a stačí si vybrat tu, která se vám nejvíce líbí. Možná nevíte, že   čajové sáčky byste neměli vyhazovat   .

Čajový sáček

Ve skutečnosti   je lze recyklovat a existuje mnoho způsobů, jak je znovu použít   . Z domu na zahradu do vlasů. Po vypití čaj nevyhazujte a níže se naučte, jak znovu použít čajové sáčky. Veškerou kreativní a přírodní recyklaci najdete v následujícím odstavci.

Čajové sáčky nevyhazujte

Jak bylo uvedeno výše, čajové sáčky lze recyklovat. Už je nebudete muset vyhazovat do koše, protože se často mohou hodit v různých případech doma.   Nyní se podívejme na některé nápady na recyklaci čajových sáčků   :

 

  • Nádobí   : Čajový sáček může být užitečný na mytí nádobí a příborů. Ve skutečnosti je čaj také dezinfikován a lze jej použít k čištění. Jednoduše přidejte do oplachové vody více než několik čajových sáčků a nechte je před praním chvíli nasáknout.
  • Rostliny   : Mohou přinést některé výhody, jako jsou: B. ochrana rostlin před houbami a plísněmi. Jednoduše uvařte trochu vody a poté přidejte již použitý čajový sáček. Vznikne tak lehčí čaj, který je ideální pro zalévání rostlin.
  • Krb   : Položením na popel zabráníte jejich opětovnému vznícení. Komín tak můžete bezpečně vyčistit.
Recyklace čajových sáčků
  • Koupel   : Když ho vložíte do vany, vytvoří jemné, ale také relaxační aroma. Antioxidanty obsažené v čaji jsou navíc dobré pro pokožku.
  • Kousnutí hmyzem   : Jednoduše přiložte použitý studený čajový sáček na kousnutí. Svědění se snižuje a bolest se také zmírňuje.
  • Koberec   : Pokud začne vonět, ale nedávno jste ho prali, posypte ho suchým čajovým sáčkem. Nechte to chvíli takto odležet, než vše vysajte.
  • Vlasy   : Je velmi užitečný pro mastné vlasy. Ve skutečnosti čaj odstraňuje nečistoty. Jednoduše přidejte několik sáčků do horké vody a nechte chvíli odležet. Poté proveďte závěrečné opláchnutí vlasů po umytí šamponem a neoplachujte je vodou.
Recyklace

 

  • Boty   : I v tomto případě můžete odstranit zápach. A použijte stejnou metodu jako u koberce.
  • Spálení sluncem   : Ať už v důsledku spálení sluncem nebo způsobené malými nehodami doma, jednoduše přiložte mokrý sáček a pocítíte okamžitou úlevu.
  • Oči   : Můžete je použít k ventilaci unavených očí. Jednoduše jej přiložte na oko, lehněte si a nechte asi 30 minut sedět. Poté opláchněte teplou vodou.

Zde je několik způsobů, jak můžete čajové sáčky recyklovat, než skončí v koši. Vyzkoušejte také některé z nich!