Olivový   olej   i   citron   lze považovat za dva skutečné zázraky přírody. Mají vynikající chuť,   vynikající zdravotní přínosy   a jsou také mimořádně všestranné v kuchyni.

„Dobré“ tuky v oleji a vitamíny v citronu se spojují a poskytují   tělu neuvěřitelné výhody.   Pokud jste je ještě nikdy nezkusili, nyní je čas to udělat: ujišťujeme vás, že nebudete litovat!

Olivový olej a citron: všelék na pokožku (nejen)

Chcete-li ve všech směrech vyzkoušet výhody olivového oleje a citronu na kůži, udělejte to.

Do sklenice vymačkejte   asi tři kapky čerstvého citronu (maximálně   bio   nebo čerstvě utržený  z rostliny   na zahradě nebo terase   ) a přidejte   lžičku extra panenského olivového oleje.    Nezapomeňte tedy  tuto směs vypít    před snídaní   , hned jak se ráno probudíte. Jděte spát ráno. Pamatujte: čím kvalitnější   suroviny,   tím větší výhody z nich získáte. Tady to je: Tímto velmi jednoduchým a téměř volným gestem jste si udělali laskavost a pomohli vaší   pleti   být mladší, pevnější, pevnější a zářivější.

Olivový olej a citron společně posilují   imunitní systém   a mimo jiné zvyšují   přirozenou tvorbu kolagenu.   Používejte tento   „elixír zdraví a krásy   “   několikrát týdně   a rychle poznáte jeho účinnost. Pokud toto ošetření zkombinujete s   nepřetržitou péčí o pleť   i z hlediska čištění a hydratace, výsledky budou ještě rychlejší a znatelnější.

Proti bolesti svalů

Díky   protizánětlivým účinkům   obou působí olivový olej a citron společně i   proti bolesti svalů.   Vzhledem k tomu, že se nejedná o lék, je účinek samozřejmě pomalejší a šetrnější, ale s trochou trpělivosti to jde. V tomto případě můžete lék pít kdykoli a kdykoli během dne.

Proti zácpě

Přestože je citron považován za stahující potravinu, v kombinaci s olejem pomáhá i   proti zácpě.   Kromě toho   čistí játra   a pomáhá tělu   odstraňovat toxiny.

Citron a olivový olej podporují srdce a kardiovaskulární systém.

Jako by toho, co bylo dosud řečeno, nestačilo, měli byste vědět, že citron a olivový olej při pravidelné konzumaci   chrání srdce a kardiovaskulární systém.   Jsou ideální pro   boj se „špatným“ cholesterolem.

 

Stručně řečeno, budete mít jasno: stačí konzumovat tuto   zcela přírodní a jednoduchou směs, abyste se cítili mnohem lépe ve všech směrech.