Kůže je největším orgánem v těle a je vystavena nepřízni počasí, nadměrnému slunečnímu záření a nečistotám. To vše mění svůj vzhled s předčasným výskytem   vrásek a známek stárnutí.   Tento lék je přesně to, co potřebujete, abyste   se hydratovali a měli hladkou a jemnou pokožku.

Olivový olej a jedlá soda, tato kombinace je perfektní k vyřešení jednoho z nejčastějších problémů žen!

Z jedlé sody   a olivového oleje lze vyrobit masku, která  rozjasní pleť a zbaví ji nečistot.   Je účinný jak na obličej, tak na tělo a přináší dobré výsledky. Maska z jedlé sody s olivovým olejem   působí jako prostředek proti stárnutí   , protože   při pravidelném používání mizí vrásky nebo mimické linky obecně  .

Nejen na obličeji, ale   i na rukou   . Obě složky také zlepšují vzhled vašich rukou,   omlazují je    a zanechávají   mladé, hladké a jemné. 

Pokud do této masky přidáme pár kapek citronu,   pomůže nám to zesvětlit skvrny na rukou nebo obličeji.   Je důležité, abyste se po použití této masky nevystavovali slunci.

olivový olej

Použití olivového oleje na pokožku přináší několik výhod, protože tato složka obsahuje  vitamíny A, D, E a K   , živiny, které pomáhají:

  • Hydratujte suchou a popraskanou pokožku.
  • Regeneruje pokožku a zanechává ji hladkou a jemnou.
  • Stimulujte produkci kolagenu. 

hydrogenuhličitan sodný

Jedlá soda má také velké výhody pro pokožku, a to:

  • Je    přírodním rozjasňovačem   , a proto redukuje nedokonalosti pleti.
  • Má    protivráskový botoxový výplňový efekt.
  • Zjemňuje pokožku   a redukuje skvrny nebo jizvy.

Olivový olej a prášek do pečiva, smíchejte je | Jejich použití tímto způsobem vám poskytne nebývalý výsledek!

Příprava této masky je velmi jednoduchá:   stačí dát dvě lžíce jedlé sody   ,   lžíci olivového oleje   (můžete nahradit kokosovým, slunečnicovým nebo avokádovým olejem) a   lžíci vody do malé misky a   smíchat ingredience tak, aby vznikl homogenní směs k vytvoření. Jak jsme již zmínili,   můžete přidat i pár kapek bio citronové šťávy.

Směs můžete   nanést na obličej konečky prstů,   oční okolí nechat odkryté, ale   krouživými pohyby se pohybovat směrem ke krku.   Poté nechte   masku na obličeji asi 25 minut   a poté ji odstraňte velkým množstvím vody. Udělejte to samé na   rukou, pažích a dokonce i nohou,   použijte to jako peeling   a máte hotovo. Změny si všimnete od prvního použití.

 

Doporučujeme používat  tento lék   večer před spaním. Při   3 aplikacích týdně   okamžitě zaznamenáte jasně viditelné změny. Takže musíte   vyzkoušet tento velmi jednoduchý a levný prostředek.