Jak připravit plácačku na mouchy, abyste je navždy odstranili. Vše, co potřebujete, je 50 centů: vše níže. 

Létat

Je známo, že v létě much přibývá a je těžké se jich zbavit   . Jsou velmi nepříjemné a množí se tak rychle, že je nemožné se jich zbavit. Léto je pro ně nejlepší období, protože vysoké teploty usnadňují jejich rozmnožování a   rozklad, ve kterém se vyvíjejí.  

Jsou však velmi citlivé na chlad   , a proto je populace much v zimě výrazně snížena. Ve skutečnosti se úmrtnost zvyšuje, když teploty začínají klesat. Zdá se zvláštní, že voskují a ubývají v závislosti na ročním období, ale záleží jen na rychlosti, jakou se rozmnožují.

Protože jsme uprostřed léta, mouchy napadají naše balkony, terasy a zahrady. V horším případě je také najdeme v každé místnosti domu. Musíme proto najít způsob, jak mouchy zaplašit a   bude stačit vyrobit tuto past na mouchy za pouhých 50 centů   . Podívejme se na to všechno níže.

Mucholapka: To je to, co musíte udělat

Mezi možnostmi odpuzovačů much existují ty specifické, které se běžně vyskytují na trhu. Jedná se o spreje nebo elektrické kapaliny, které je nutné zasunout do zásuvky. Ne každý však dává přednost těmto roztokům, které mohou velmi silně zapáchat a často obsahují různé chemikálie.

Létat

Nyní se pojďme podívat,   jak   můžete vytvořit past na mouchy během pár minut a hlavně bez velké námahy. Ve skutečnosti vám stačí 50 centů, ale především nejde o toxický roztok. Nyní se podívejme, co potřebujete, a kroky, které musíte provést, abyste si tuto past na mouchy doma snadno vytvořili.

Nejprve potřebujete: 50 ml tekutého medu, 50 ml moučkového cukru, 50 ml vody   . Dále: hrnec, kus papíru, nůžky, nit a noviny. Nejprve je třeba vyrobit směs, která mouchy přitahuje. Vezměte hrnec a nasypte do něj tři ingredience.

Vodu, cukr a med dobře promícháme a vše zahřejeme na mírném ohni.   Měli byste dosáhnout krémové konzistence a ne příliš tekuté   . Nyní, když se to ochladí, připravíme krabici. Nastříhejte proužky papíru o délce 5 centimetrů a délce 30 centimetrů. Udělejte díru a protáhněte jím lano. Nyní ponořte proužky do směsi.

Pověste je a uvidíte, že se přilepí a nikdy se neslepí   . Alternativně můžete vytvořit jakousi knihu tak, že karton složíte a necháte venku na terase, balkónu nebo parapetu. Výsledek, který dostanete, je stejný. Zabere vám to jen pár minut a snadno se jich zbavíte.

Perfektní řešení: Zde je důvod, proč to funguje

Tato metoda je velmi jednoduchá a účinná.   Mouchy přitahuje cukr, který mají moc rádi   . Proto mají tendenci se přibližovat, ale protože je med lepkavý, nemohou se již při kontaktu se směsí oddělit. To znamená, že jsou zachyceny a v praxi tato metoda funguje jako druh lepicí pásky.

 

Fly řešení

Jediné, co musíte udělat, je vyměnit kapelu, když je plná much   . Znovu připravíte roztok a zopakujete kroky. Zabere to pár minut, ale je to opravdu dokonalé řešení tohoto nepříjemného problému.