Rajčata, okurky a papriky dolaďte lžící této suroviny podle chuti.

Rajčata, okurky a papriky dolaďte lžící této suroviny podle chuti.

Pokud chcete zvýšit výtěžnost rajčat, okurek a paprik, stačí vám polévková lžíce této suroviny. Níže naleznete všechny potřebné podrobnosti. 

lžíce na zahradě

Samotné pěstování zeleniny je činnost, kterou mnozí podnikli,   protože vám umožňuje znát původ toho, co jíte, a být v bezpečí, aniž byste se museli obávat. Pěstování rajčat, paprik, okurek a dalších rostlin samozřejmě není vždy jednoduché.

Je potřeba neustále zalévat a přidávat odpovídající množství vody, aby rostlina neuhynula. Pak si musíte dávat pozor na viry, plísně a bakterie, které vám mohou způsobit onemocnění.   Mnoho lidí si myslí, že musíte pěstovat jednoduchým způsobem, bez přihnojování rostlin, ale není tomu tak   .

zeleninové rostliny

Ve skutečnosti   se ve většině případů používají hnojiva, aby se zabránilo onemocnění rostliny   . Dělají to zdravější a silnější a v důsledku toho je více ovoce. Dnes vám ukážeme, co k této zelenině přidat: stačí vám polévková lžíce této suroviny, kterou jistě máte doma. Vše níže.

Lžíce pro zlepšení výnosu zeleniny.

Pro zvýšení výnosu zeleninových plodin, jako jsou rajčata, okurky a papriky, je nutné   vytvořit ekonomický a velmi jednoduchý recept. To je nezbytné, protože vám to pomůže obnovit vaše rostliny a zvýšit výnos. Použijeme bio doplněk stravy, který je výborný pro rostliny, protože obsahuje mnoho užitečných látek pro jejich růst.

Snižuje se tím také riziko různých houbových a parazitárních chorob nebo obnovuje již napadené rostliny. Posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost vůči nemocem a stresu způsobenému nadbytkem nebo nedostatkem vody.   Použijeme lžíci jedlé sody a trochu česneku.

Hnojiva z česneku a jedlé sody.

Česnek oloupeme a nasekáme a dáme do sklenice spolu s 1 lžící prášku do pečiva. Přidejte 500 ml horké vody a nádobu zakryjte. Případně můžete použít i zavařovací sklenici s víčkem.   Po zakrytí necháme vychladnout a odpočinout   . Musí uplynout alespoň 24 hodin.

Po uplynutí požadované doby můžete   zeleninové rostliny zalít tímto hnojivem, ale nejprve jej zřeďte 10 litry vody   . Toto hnojivo můžete používat   přibližně každých 15 dní a uvidíte rozdíl.   Ale podívejme se, proč jsou tyto dvě přírodní složky společně užitečné pro zeleninové rostliny.

Jedlá soda a česnek: proto jsou účinné

Rostlinám velmi pomáhá toto hnojivo s jedlou sodou a česnekem   . Ve skutečnosti je můžete posílit a přimět je růst zdravým způsobem. To je způsobeno také přítomností některých látek, jako je draslík, fosfor, dusík a síra. Vše důležité pro zajištění dobrého zdraví rostlin.

 

Jedna polévková lžíce prášku do pečiva

Zvyšují kvetení a plodnost a prodlužují vegetační období rostlin   . Jedlá soda je základní živinou pro rostliny a funguje s česnekem jako přírodním fungicidem. Ale také herbicid, insekticid, aby rostlina byla zdravá a zdarma. Zkuste to sami, abyste viděli výsledky.

Hit enter to search or ESC to close.