Krmte své okurky tímto způsobem: díky této složce rostou velmi rychle. Vaše zahrada vám poděkuje, o to jde.

rostliny okurky

Vysoké teploty jsou náročné na rostliny, zahrady a všechny plodiny. Když slunce svítí velmi jasně a déšť je vzácný,   výrazně se zvyšuje riziko úhynu našich rostlin   a všeho, co pěstujeme s tolik trpělivostí. V takovém stavu je nestačí často zalévat, voda nestačí. Veškerá vegetace slábne a musíme zasahovat používáním hnojiv a živin.

Vegetace potřebuje   minerály a vitamíny   , aby byla bujná a poskytovala ovoce a zeleninu ve velkém množství, zvláště když prší málo. Musíme to být my, kdo poskytne správnou pomoc a živiny. Naše rostliny je absorbují   svými kořeny   , takže je dobré absorbovat vše, co potřebují, v půdě. Tímto způsobem budou plody bohaté a jejich růst bude rychlý a výnosný.

Pokud pěstujete okurky a chcete své zahradě pomoci nejen zalévat, pak je tato ingredience určena právě vám. Dodržováním těchto malých kroků a kombinací některých ingrediencí dosáhnete skutečného všeléku pro vaše okurky:   zcela přírodní hnojivo   . Za chvíli vyrosteš, o tom to celé je.

Zahradnictví: všestranná činnost

Existuje mnoho koníčků a zábav; Zahradnictví je jedna z   nejnáročnějších prací  . Je to koníček, který může přinést mnoho radosti a uspokojení, ale pouze pokud k němu přistupujete s velkou trpělivostí a péčí. Spokojenost vždy přichází na konci cesty: doslova sklízíme   všechny plody svého úsilí   . Pokud do zahradničení nevložíme potřebnou vášeň, lásku a trpělivost, nemůžeme očekávat skvělé výsledky. O naši zahradu se musíme starat a sledovat ji od výsadby až po „kvetení“ plodů.

Okurky

Během růstové a kultivační fáze musíme přijmout určitá   opatření   , aby vše probíhalo tak, jak chceme. Existuje mnoho pravidel, termínů a triků, které je třeba použít. Nestačí dát trochu vody: bude to málo užitečné, když zapomeneme dát  našim okurkám vitamíny a minerály  . Poskytování živin rostlinám je velmi důležité pro jejich vývoj a zdraví. Pro optimální vývoj jsou potřeba enzymy, bílkoviny a vitamíny.

Při vysokých teplotách a nízkých srážkách je důležitější než kdy jindy poskytnout našim okurkám dostatek živin.   Zde najdete vše, co potřebujete   .

Dejte to svým okurkám a budou se vám na zahradě množit.

V následujícím článku vám vysvětlíme, jak vyrobit   zcela přírodní hnojivo   , které je skutečným doplňkem pro naše okurky. Pokud zaléváte zahradu tímto roztokem, získáte bohatou a bohatou sklizeň a okurky se ukáží jako chutné a vysoce kvalitní. Vše závisí na vitamínech a minerálech, které do půdy přidáme. První věc, kterou potřebujete, je sklenice naplněná  1 litrem horké vody, trochou cukru a droždím.

 

Okurky

Prvním krokem je přidat  lžíci droždí   do teplé vody a dobře promíchat. Poté přidejte lžíci cukru pro aktivaci droždí. Pokračujte v míchání a nechte několik hodin odležet. Po uplynutí potřebné doby můžete obsah lahvičky nalít do   pěti litrů vody   , aby se směs naředila. V tuto chvíli stačí zalít vaši zahradu touto kouzelnou vodou:   mnoho okurek brzy vyroste!