Použitá sprchová hlavice vám může pomoci realizovat skutečně inovativní a důmyslné řešení. Na co se odvoláváme? Stačí si přečíst náš článek.

stará sprchová hlavice

Prvky našeho domova se mohou   časem opotřebovat   a přestat plnit svou původní funkci. Ve skutečnosti má každý objekt své vlastní „datum vypršení platnosti“. Masivní používání věcí způsobuje jejich opotřebení.   V tomto článku s vámi chceme   mluvit o sprchovém rozprašovači a jak jej znovu použít pro alternativní použití.

Sprchová hlavice není nic jiného než   konečný prvek sprchy   , tedy prostor, odkud voda vytéká, zatímco se pod ní obvykle myjeme. Tato položka slouží k lepšímu nasměrování vody a umožnění jejího pravidelného proudění.

Díky sprchovému rozprašovači můžeme kdykoli umýt každou část našeho těla tím nejlepším možným způsobem. Podle očekávání se tento prvek může časem a po mnoha použitích opotřebovat. Ve skutečnosti se otvory mohou   ucpat kvůli  nahromadění vápence    . V jiných případech však může dojít k netěsnostem ze sprchové hlavice namísto otvorů, kudy by měla vytékat voda.

Neustálá údržba může být užitečná pro co největší oddálení rozbití této velmi důležité části vodovodní baterie.   Co dělat, když máte opotřebovanou a rezavou sprchovou hlavici   ? Pojďme zjistit, jak tento předmět během pár minut přivést zpět k životu, aby mohl sloužit konkrétnímu účelu. Veškeré podrobnosti najdete zde.

Opotřebovaná sprchová hlavice? Zde je návod, jak jej znovu použít.

Sprchová   hlavice   může být nástěnná nebo může fungovat jako ruční sprchová hlavice a může být použita ručně nebo trvale v závislosti na individuálních potřebách. Pomocí stávajícího mixéru pak můžete nastavit teplotu, při které voda ze sprchové hlavice vytéká, a také intenzitu proudu.

sprchová hlavice

Pokud zjistíte, že je vaše sprchová hlavice  zrezivělá   , je nejlepší ji vyměnit  za zcela nový  a funkčnější kousek. Starou věc však nemůžete vyhodit a použít pro druhý účel.

Rezavá sprchová hlavice je pravděpodobně také plná   usazenin vodního kamene   . Proto bude pro proud vody obtížnější vycházet z otvorů. Jakmile vyměníte starou sprchovou hlavici za novou,   můžete té staré vrátit život   . Tak jako? Velmi jednoduché, vodní kámen odstraníte     roztokem na bázi jedlé sody a octa   .

Sprchovou hlavici umístíte do plastového sáčku obsahujícího směs těchto dvou složek. Po několika hodinách jedlá soda a ocet zafungovaly a limetka se úplně rozpustila.

V tomto okamžiku   může být stará sprchová hlavice použita pro druhý účel   . Který? Stačí si přečíst následující odstavec. Zde najdete vše, co o něm potřebujete vědět.

Geniální nápad, který lze uvést do praxe

Po odstranění staré sprchové hlavice a odstranění vodního kamene, který ucpával otvory, můžete s ní realizovat  skutečně důmyslné řešení  . Ve skutečnosti lze starou sprchovou hlavici použít ke zlepšení praktičnosti určitého aspektu souvisejícího s exteriérem vašeho domova. Zde je zvláštní nápad.

Zalévejte zahradu

S trochou praktičnosti a vynalézavosti můžete   nainstalovat malou směšovací baterii   , takže starý sprchový rozprašovač v kombinaci s nástavcem lze použít jako konev  k zalévání zahradních rostlin  . To vám umožní pohodlnější a rychlejší zalévání zahradních rostlin a ušetří vám spoustu drahocenného času.

Zejména v létě se stará sprchová hlavice hodí i k   oplachování nohou venku   , třeba k odstranění písku po návratu z moře. Opravdu důmyslné řešení, jak dát staré, rezavé sprchové hlavici druhou šanci.

 

A konečně, pokud si přejete, můžete starou sprchovou hlavici použít k  rychlému obecnému osvěžení ve vašem venkovním prostoru  . Jsme si jisti, že již přemýšlíte o zavedení tohoto triku do praxe.