Zapomeňte na tisíckrát práci na podlaze: s těmito produkty získáte lesklou a voňavou podlahu jediným průchodem.

Umyj podlahu

Mytí podlahy   dá opravdu velké   úsilí   , ať už máte velký nebo malý dům. Čištění   soklových lišt   , odstraňování nejmenších a   nejodolnějších stop nečistot   ze spár mezi dlaždicemi, to vše je  únavná, vyčerpávající a stresující práce   , která nám trvá věčnost, než dosáhneme    přijatelného  výsledku.  Ale nemusí to tak nutně být: trik,   jak  získat  lesklou a voňavou podlahu   bez velké námahy, existuje: stačí použít  ty správné přípravky   . A v tomto případě jsou   jen dva.

Získejte lesklou a voňavou půdu pouze se 2 přísadami

Ti nejkritičtější si budou myslet, že pokud je možné   podlahu důkladně vyčistit pouze  dvěma přípravky    , jsou to jistě   příliš drahé přípravky   . Není tomu tak, naopak: dva dotyčné produkty lze pořídit za cenu   10 eur   a   používat je i měsíce.  Předpokládejme   , že je nutné je koupit   , protože ve většině případů se jedná o   přísady, které  již mají   všechny rodiny   , pokud je používají k jiným účelům.

O jakých produktech mluvíme?  Bílý ocet a mýdlo na nádobí   . No, to jsou dva produkty, které   jednotlivě mají  odmašťovací a čistící vlastnosti   , které jim závidí   velmi drahé produkty   těch nejlepších značek. Jejich   kombinace   tak dává život   velmi silné směsi   , která nejen rozzáří   podlahy   vašeho domova   , ale také   mu dodá aroma, které vydrží celé  dny   . A bez ohledu na   materiál   : víme, že čištění některých povrchů může být velmi složité, ale tato kombinace   bílého  octa    a   saponátu   je ideální pro všechny typy   podlahových krytin, od   keramiky   po   parkety   .

Jak se dalo očekávat,   účinnost   této úpravy spočívá ve   výjimečných vlastnostech  použitých přípravků.    Například   bílý ocet má potenciální všestrannost, která daleko přesahuje jeho použití při   vaření   . Kromě   dresinku na salát   : Můžeme    jej použít k  praní prádla   ,   čisticího prostředku na podlahy,   leštění   zrcadel, trouby a ledničky   ,   koupelnových odpadů atd.  Díky svému   složení s obsahem  kyseliny octové   tento přípravek  čistí   , odstraňuje skvrny a působí jako   přírodní odstraňovač vodního kamene   . Při jeho používání však buďte opatrní: vždy je nejlepší   ho naředit vodou,   aby    nebyl   příliš agresivní a  zmírnil jeho štiplavý zápach.

Spolehlivá metoda pro lesklou podlahu

Jak zkombinujete   ocet a saponáty  , abyste získali   podlahu   svých snů?  Je to jednoduché: Vezměte   kbelík   ,   naplňte ho vodou   , přidejte   1 polévkovou lžíci saponátu   a   půl šálku octa   . Pokud jde o to, jaký   prostředek na nádobí  použít, „recept“ je podobný tomu, který obvykle používáme   na nádobí , ale   za stejnou cenu   existuje   lepší alternativa . Jemný   čistič ACE   je ideální pro   důkladné odmaštění podlahy   a   dodání lesku, protože je vhodný zejména na ty   nejodolnější skvrny   . Dotyčný výrobek byl vyvinut jako   jemné bělidlo   pro použití na   barevné oděvy   , které jsou obecně   jemnější   . Proto je dokonalé    dosáhnout  výjimečného výsledku bez  poškození povrchů.

 

Čištění podlah

Jak je vysvětleno   přímo na stránkách výrobce, tento čistící prostředek  také umožňuje eliminovat   nepříjemné pachy díky svému  složení   , které obsahuje aktivní kyslík   , dokonalý prvek pro   voňavou podlahu   . A že se dá použít i   na velké plochy, uvádí  web ACE   , který doporučuje    na běžné nečistoty  nalít 100 ml do 5 litrů vody a na odolnější nečistoty  nanést přímo na povrch  . V našem případě stačí namočit  hadřík do kbelíku se směsí a  otřít jím podlahu   . Je třeba říci:   minimální úsilí, maximální výkon   , užívejte si   lesklou a voňavou půdu   !