Často je obtížné   odstranit zbytky mastnoty z kuchyňského náčiní   . Proto vám prozradíme nejlepší způsoby, jak odstranit i ty nejobtížnější nečistoty. Čištění   trouby   je jedním z úkolů v domácnosti, které děláme nejméně, zejména pokud jde o   odstranění nejtvrdšího a nejvíce usazeného tuku.    V tomto případě je často obtížné a zdlouhavé   odstranit nečistoty  zanechané na kuchyňském náčiní, jako jsou plechy na pečení    .

Někdy, bez ohledu na to, jak moc drhnete nebo namáčíte, se špína neodlepí.   Pokud jej znovu použijete,   nastává problém: špína se zahřeje a pachy se mísí s jídlem, které vaříte, a stávají se nezdravými. Pojďme se tedy podívat, jak z plechů na pečení odstranit špínu a vypadat znovu jako nové!

Velmi špinavý plech na pečení, vyčistěte jej znovu v několika jednoduchých krocích – tak to funguje!

Jedná se o   nejúčinnější prostředek k   čištění plechu od připálených a usazených nečistot. Po použití kteréhokoli z těchto produktů budou vaše plechy na pečení bez skvrn. Oznámení!

1. Ocet a jedlá soda

Ocet a jedlá soda dobře vyčistí   připálený plech.  Pastu si   musíte   připravit přidáním 10 lžic jedlé sody   , 3 lžic octa a 4 lžic horké vody do misky.

Nezapomeňte   ocet přidávat po troškách    , aby se nevytvořilo příliš mnoho pěny. Konzistence by měla být krémová, takže v případě potřeby můžete přidat ještě jedlou sodu. Těsto rozetřeme na plech, zvláště na nejšpinavější místa. Nechte pastu   několik hodin působit, než ji odstraníte houbou a vodou.

3. citron

Citron   eliminuje pachy, které se hromadí v troubě   . Abyste si mohli vychutnat výhody tohoto citrusu, přidejte do pánve vodu, přidejte šťávu z citronu a jeho kůru, zapněte troubu a    nechte 20 až 30 minut   . Nakonec vyjměte plech z trouby a umyjte jej jako obvykle.

4. Ocet

K čištění pánve  lze použít ocet  . Chcete-li tento  trik  provést  , přidejte    do rozprašovače tři díly vody a jeden díl octa.   Touto směsí rozetřeme stěny a plech,    necháme 15 až 20 minut působit   a nakonec očistíme houbičkou.

Zanesené skleněné podnosy, vyčistěte je takto a budou se znovu lesknout!

Pohled shora na obdélníkovou skleněnou zapékací misku. Špinavý pekáč na maso. Prázdný plech z tepelně odolného skla po upečení masa.

Skleněné zapékací misky   se čistí nejnáročněji. Chcete-li účinně vyčistit připálený plech na pečení,    namočte starý zubní kartáček do vody a jedlé sody.   Poté pokračujte v používání kartáčku   krouživými pohyby   a vydrhněte mastné a spálené části dlahy. Poté  tuto pastu z jedlé sody nechte   30 minut uležet. Nakonec potřete nejvíce zapuštěná místa  hliníkovou fólií  a odstraňte přebytečný produkt. Poté jej umyjte jako obvykle.

 

S těmito triky   je snadné vyčistit plechy na pečení,   aniž by vás to bolelo. Navíc ve většině případů jsou přísady používané k čištění dostupné doma. Tento trik je tedy nejen snadný, ale i ekonomický.