Jednoduchý list hliníkové fólie stačí k vyřešení velmi běžného problému doma: vidět znamená věřit.

Fólie

Po jídle doma je vždy nejlepší   nádobí hned umýt   , aby neskončilo s horou špinavého nádobí ve dřezu tu noc nebo druhý den. Kdo má myčku, třeba i tu nejnovější generace, tento problém nemá, protože stačí   zatížit přístroj na maximum   a poté spustit program, aby se talíře, příbory, hrnce a pánve vždy leskly. Pokud však myčku nemáte nebo ji chcete  z důvodů spotřeby používat co nejméně, rozhodně musíte začít s mytím rukou.

K recyklaci starých příborů můžete použít hliníkovou fólii: takto

Mnoho lidí si rychle uvědomí, že mytí  velmi starého nádobí   už zřejmě nefunguje. Opravdu se zdá nemožné vrátit některým předmětům jejich původní nádheru.

staré příbory

Naštěstí jsou na trhu produkty, které   nám mohou pomoci, aby se naše příbory znovu leskly   . Radíme však zapomenout na příliš agresivní řešení a zaměřit se na některé přírodní prostředky, které mohou zaručit vysokou účinnost. Nyní víme, že alobal se stal pro mnohé ženy v domácnosti spásou, ale jen málokdo zná všechny jeho výhody.

Ve skutečnosti mnoho lidí neví, že   list hliníkové fólie   stačí k tomu, aby příbory získal lesk, který nyní zdánlivě ztratil. Stačí takový list vzít a ponořit do kastrůlku, kde máte ohřátou vodu.

Po nalití litru vody do předchozího hrnce   namočíme i   lžíci jedlé sody a půl lžíce cukru a vše dobře promícháme, aby se ingredience dobře promíchaly.

Po přivedení vody k varu vezmeme plát hliníku,   rozdělíme jej na polovinu nůžkami   a poté rozdělíme dvě získané poloviny tak, aby byly čtyři stejné části.

Každý obdržený „čtverec“   musí být házen,   dokud nebudou čtyři koule. Jakmile se voda vaří, můžeme do hrnce přidat hliníkové kuličky.

Může se to zdát neuvěřitelné, ale toto řešení je ve skutečnosti ideální pro staré příbory. Vezmeme všechny staré lžíce, vidličky a nože   , které již ztratily svůj původní lesk   , a ponoříme je na deset minut do pánve.

Touto metodou se vaše příbory lesknou a znovu lesknou.

Po této době všechny příbory vyjmeme z pánve a   umyjeme je mýdlem a vodou   , abychom dokončili čištění a „omlazení“. Příbory osušíme a hned si všimneme, že jsou zase prakticky jako nové.

Fólie

Lesk a čistota, která charakterizovala tyto příbory při jejich nákupu, bude díky této jednoduché metodě opět charakteristická.

Jedná se bezesporu o výjimečné řešení, které   vám navíc může ušetřit nemalé peníze   . Ve skutečnosti jsou mnozí v pokušení vyhodit velmi staré příbory, které se staly nudnými, a koupit si nové.

 

Nepříjemnost, které se lze snadno vyhnout   využitím   potenciálu hliníkové fólie a čisticích účinků jedlé sody.