Vycházejí z vaší sprchové kabiny nepříjemné pachy a rádi byste věděli, jak je odstranit? Zde je listová metoda, která je obzvláště účinná při navrácení příjemné vůně do vaší sprchy a okamžitém vyřešení problému!

vavřín ve sprše

Věděli jste, že díky   listové metodě   můžete okamžitě vyřešit problém se zápachem ve sprše? Je to snadné a můžete to udělat kdykoli. Pojďme objevit tyto a další účinné přírodní metody, jak obnovit příjemnou vůni vaší domácí sprchy!

sprchový odtok

Spoléhat se na přírodní prostředky je vaše nejlepší volba

Přírodní prostředky jsou bezesporu tou   nejlepší možností   k   odstranění zápachu   a v případě sprchy jsou opravdu velmi účinné. Některé dokážou vytvořit z  koupelny   velmi relaxační a příjemné prostředí, protože vydávají příjemnou vůni, která není vůbec obtěžující.

Preferování přírodních prostředků je bezesporu výhodou oproti sprejům dostupným na trhu, které často obsahují škodlivé látky, které mohou také způsobovat alergie a zdravotní problémy. Koupelna je nejpohodlnější místností v domě, a proto musí být také bezpečná.

Volba přírodních prostředků je proto pozitivní a zaručuje tomuto místu relaxace   jemnou a příjemnou vůni   , která se šíří po místnosti,   eliminuje plísně a pachy vlhkosti   , které často ve sprše stagnují. S přírodními prostředky se nepříjemné pachy stanou jen vzpomínkou. Pojďme zjistit, které byste měli používat ve sprše, počínaje bobkovými listy!

Laurel provoní sprchu

Vavřín je rostlina s   příjemnou, svěží a intenzivní vůní. Použití ve sprše pomáhá eliminovat nepříjemné pachy a zanechává v této relaxační oblasti jemné a lehké aroma.

Abyste využili jeho aroma, stačí použít bobkový list, nasbírat je jako   větvičky a jeden   nebo dva z nich přivázat ke sprše. Toto jednoduché gesto šíří po kabině nádherné aroma, které můžete cítit na svém těle, když se sprchujete. Ten pocit bude prostě úžasný!

Eukalyptus a máta jsou dvě velmi aromatické bylinky   a jejich silná vůně zažene plíseň a zatuchlý zápach, který se občas hromadí ve sprše. Abyste maximálně využili jeho vlastnosti a aroma, zajistěte větev v truhlíku kouskem provázku.   S horkou vodou bude z větve vycházet vůně   a krabička bude velmi voňavá!

Sprcha

Odstraňte nepříjemné pachy ve sprše pomocí levandule

Levandule , ceněná a známá v aromaterapii   , je perfektní,   protože má uklidňující a relaxační vlastnosti a   dokáže zmírnit napětí a nervozitu. Jeho svěží aroma je navíc vynikající pro odstranění nepříjemných pachů, které se usazují ve sprchové kabině. Jednoduše umístěte snítku levandule do sprchy pro zvýraznění vůně.

Blahodárné účinky levandule působí jak na pachy, tak na psychiku. Zažijete hluboký pocit pohody a budete se cítit omlazeni. Vůně levandule má totiž pozitivní vliv i na mentální úrovni.

Marseillské mýdlo je perfektní pro ještě příjemnější sprchování a   vždy bylo vynikajícím způsobem, jak provonět   prostředí sprchy. Jeho použití je velmi jednoduché: vezměte kostku marseillského mýdla a umístěte ji do kabiny. Parfém se rozprostře rovnoměrně a pára z horké vody opět uvolní vůni mýdla.

Esenciální oleje proti nepříjemným pachům ve sprše

K odstranění nepříjemných pachů ve sprchové kabině jsou nezbytné esenciální oleje. Můžete je používat dle libosti a vybrat si olej, který se vám nejvíce líbí. Můžete se rozhodnout pro levandulový, mátový, eukalyptový esenciální olej a další.

 

Pro rozptýlení vůně   přidejte pár kapek   zvoleného esenciálního oleje do   malé nádobky, do které jste přidali  trochu horké vody   a umístěte ji do krabičky. Vůně esenciálního oleje se šíří po kabině a provoní celou místnost, díky čemuž je prostředí velmi voňavé.+