Jak se blíží teplé počasí, je důležité o markýzy pečovat. Jakmile se však z garáže nebo sklepa vyloví a odstraní se plastový kryt, který je chrání, lze zjistit, že markýzy přenášejí nepříjemný zatuchlý zápach. Kromě toho mohou být na tkanině skvrny od nečistot, které je třeba bezpodmínečně odstranit.

Jak je důkladně vyčistit a odstranit skvrny a nepříjemný zápach?

Markýzy: Objevte účinný a rychlý způsob odstranění zatuchlých pachů a odolných skvrn

Ocitli jste se někdy v trapné situaci, kdy vaše záclony mají nepříjemný, zatuchlý zápach nebo jsou nepoddajné skvrny, které se zdají vzdorovat jakémukoli pokusu o odstranění? Není třeba se obávat, protože existuje neuvěřitelně účinný prostředek pro kutily, který vám pomůže dosáhnout dokonalých výsledků, aniž byste se museli starat o složité postupy čištění. S metodou, kterou vám představím níže, se snadno a snadno rozloučíte s nepříjemnými pachy a odolnými skvrnami. Zjistěte, jak docílit toho, aby se vaše záclony znovu leskly.

K tomu  budete potřebovat  následující:

  • Voda podle potřeby
  • 1 kg hrubé soli
  • 3 citrony

Dále si budete muset  vzít 2 velká vědra  a  smeták  .

Nyní je čas pochopit následující kroky. S touto metodou se můžete během chvíle rozloučit s nepříjemnými pachy a skvrnami.

Metoda:

  1. Připravte si kbelík a naplňte jej vodou. Přidejte trochu soli do kbelíku.
  2. Vytáhněte šťávu z uvedených citronů a nalijte ji do kbelíku s vodou a solí.
  3. Intenzivně míchejte, dokud nevznikne homogenní roztok.
  4. Ponořte koště do roztoku a markýzy energicky vydrhněte, abyste je důkladně vyčistili.
  5. Připravte si další kbelík a naplňte jej čistou vodou. Ponořte mop zpět do čisté vody, opláchněte závěsy a pokračujte v drhnutí, abyste zajistili důkladné vyčištění.
  6. Nakonec nechte záclony úplně vyschnout. Jakmile uschnou, budou konečně čisté a nepříjemný zatuchlý zápach bude jen nepříjemnou vzpomínkou.

Je čas vrátit se do práce a ušpinit si ruce. Výsledek této úklidové práce vás zanechá beze slov.

Bavte se s úklidem.