3DIY čisticí prostředky: Ušetřete pár centů a ukliďte celý dům K    úklidu vašeho domu    není nutné kupovat chemické výrobky nabízené na pultech supermarketů, které jsou velmi drahé. S DIY je možné    vyrobit si doma levné a účinné čisticí prostředky    , které zanechají váš domov bez poskvrny během několika minut. S těmito domácími čističi    můžete vyčistit a dezinfikovat jakýkoli povrch, který chcete    . Nevyprázdníte tak svou peněženku a váš dům bude čistý, jak chcete. Jak vyrobit tyto čističe vlastníma rukama, zjistíte níže. Uvidíte, že jakmile je použijete, budete je používat vždy.

3 domácí čisticí prostředky: ušetřete pár centů a ukliďte celý dům

Níže zjistíte, jak snadné může být    připravit si   účinné čisticí prostředky doma. Budete-li se řídit radami na této stránce, budete schopni provést vynikající úklidovou práci,    aniž byste utráceli peníze navíc    . V několika krocích můžete vyčistit svůj domov fantastickými produkty a dezinfekčními prostředky. Vidět znamená věřit!

  • 1. Vyčistěte okna

S DIY si můžete připravit domácí čisticí prostředek ideální pro čištění skla bez zanechání skvrn. Stačí    vzít nádobu a nalít do ní 1 hrnek vody a 1 hrnek octa    . Poté přidejte    10 gramů citronové šťávy, vše promíchejte a poté nalijte výsledek do rozprašovače    . Po dokončení této práce nastříkejte    čisticí prostředek přímo na sklo a poté jej osušte hadříkem z mikrovlákna    . Sklo bude dokonalé a bez sebemenšího haló.

  • 2. Očistěte ocel

Naopak použitím pouze citronu získáte skutečně účinný dezinfekční a odmašťovací prostředek. Chcete-li toho dosáhnout, je to opravdu velmi jednoduché: stačí    na hadřík nebo houbu nakapat 4 nebo 5 kapek citronu a poté jím ošetřit čištěný povrch    . Pokud chcete, můžete    si do misky vymačkat i šťávu z celého citronu, poté navlhčit hadřík a místo potírat, abyste odstranili vodní kámen    . Jediné, co musíte udělat, je opláchnout a dobře osušit.   Pro správné vyleštění oceli    můžete připravit    směs šťávy z jednoho citronu a 4 lžic octa    . Poté jednoduše nalijte    výsledek do rozprašovače a nastříkejte obsah na ošetřovaná místa    . Poté jednoduše    rozetřete houbou a poté opláchněte velkým množstvím vody    . Nakonec můžete osušit měkkým hadříkem.

  • 3. Očistěte dřevo

Vyrobit čisticí prostředek schopný vyčistit dřevo je velmi jednoduché. Jediné co musíte udělat je    vzít misku a nalít do ní 1 sklenici vody    . Poté přidejte    šťávu z jednoho citronu a několik kapek marseillského mýdla    . Nakonec přidejte    ½ lžičky olivového oleje    . Všechny ingredience stačí smíchat a    vzniklý roztok nalít do rozprašovače    . Ihned poté můžete nádobu protřepat mezi rukama a poté    směs nastříkat přímo na čištěné dřevo    . Stačí    jej ihned poté očistit měkkým hadříkem    . Vyzkoušejte tyto domácí čisticí prostředky. Výsledek vás nechá beze slov! Užijte si úklid.