Blíží se začátek léta a je jasné, že   balkon musíme nechat opět čistý a čistý    .

Existuje    DIY trik    , který můžete použít k čištění balkonu    , aniž byste utráceli peníze navíc    . Tuto radu můžete samozřejmě využít kdykoli během roku, abyste měli balkon vždy velmi čistý.

Uvidíte, že    na zdlouhavý úklid balkónu brzy zapomenete    , protože díky metodě a ingrediencím, které budete brzy znát, si všimnete,    jak snadné toto čištění může být    .

Nezbývá vám nic jiného, ​​než pokračovat ve čtení.

Čištění balkonu octem: lék, který můžete udělat sami. Jak používat!

Ušpinění balkonu samozřejmě nelze nijak zabránit. Abychom    to zkusili vyčistit bez námahy, existuje velmi univerzální přísada    , kterou lze snadno použít k dosažení požadovaného výsledku.

Stačí si    do kuchyně pořídit trochu bílého vinného octa    a můžete    balkon čistit odshora dolů.

Chcete vědět, jak se používá a co můžete vyčistit? Pokračujte ve čtení a nebudete mít žádné další problémy!

  • Vyčistěte podlahy

Ocet můžete použít k čištění   podlah vašeho balkonu    , které jsou obvykle vyrobeny    z terakotové nebo porcelánové kameniny    . Samozřejmě musíte dávat    pozor, abyste ocet používali pouze na matné a neprůhledné povrchy a samozřejmě jej ředili velkým množstvím vody    .

Ale to je přesně to, co je třeba udělat.

Nejprve    je nutné podlahu zamést, aby    se odstranily nečistoty, jako jsou větve a listí. Dále    musíte vzít kbelík a naplnit jej teplou vodou    . Poté přidejte    2 sklenice bílého vinného octa    a jemně promíchejte. Jakmile je tento proces dokončen,    vezměte kartáč a začněte čistit podlahu    . Pokud chcete zvýšit odvápňovací účinek octa,    můžete do směsi přidat 1 lžíci vloček marseillského mýdla nebo několik lžic jedlé sody    . Výsledek bude dokonalý a všechny skvrny a zbytky odstraníte bez problému.

  • Vyčistěte terakotové květináče

Ocet můžete použít i na čištění terakotových květináčů, které vystavíte na balkoně. Jednoduše    postavte nádobu a nalijte do ní 1 litr horké vody    . Poté přidejte    ½ sklenice bílého vinného octa    a dobře promíchejte. Poté vezměte    houbu a vyčistěte terakotový hrnec.

Pokud však    potřebujete vyčistit malou terakotovou vázu, doporučuji ji ponořit do roztoku 250 mililitrů octa zředěného v 1 litru vody při pokojové teplotě    .

  • Vyčistěte okenice

Čištění okenic je také snadné s octem. Jednoduše    naplňte misku horkou vodou a přidejte lžíci saponátu a několik lžic bílého octa    . Poté pokračujte v běžném čištění. Nakonec osušte    utěrkou z mikrovlákna    .

Zkuste to s octem a výsledek vás překvapí.

Užijte si úklid.