Jakmile čaj vypijete, neměli byste čajové sáčky vyhazovat do koše, protože mají mnoho využití. Po vypití nálevu je důležité jej znovu použít, aby nedošlo k plýtvání a k ochraně životního prostředí.

Chcete se naučit vše, co se s ním dá dělat? Tak čtěte dál a dozvíte se to!

Čajové sáčky: Jednou použité by se NIKDY neměly vyhazovat! Zjistil jsem proč

To vše jsou    jednoduchá a levná řešení    , ale pomohou vám vytvořit si domov přesně podle vašich představ.

  • 1. Odstraňte prach z povrchů

K    oprášení povrchů    je nutné shromáždit následující  přísady   :

  • 500 ml vody
  • 2 lžíce jedlé sody
  • 2 čajové sáčky

Postup je opravdu jednoduchý. V hrnci je nutné    přivést vodu k varu    . Poté  vypněte   oheň, přidejte čajové sáčky a nechte je 5 minut louhovat. Když je voda studená,    přidejte jedlou sodu    a míchejte, dokud se dobře nerozpustí. Jakmile je to hotovo    , umístěte směs do rozprašovače a poté nastříkejte výsledek na hadřík, aby se navlhčil    . Naneste na povrchy    a poté opláchněte    .

  • 2. Vyčistěte parkety

Čajové sáčky jsou   ideální i pro ošetření dřevěných podlah   . K čištění tohoto typu podlahy musíte použít následující  přísady   :

  • 2 čajové sáčky
  • 1 litr vody
  • 60 g vloček Marseillského mýdla

Nejprve musíte    přivést vodu k varu a poté přidat mýdlové vločky    . Jakmile se mýdlo rozpustí,    přidejte čajové sáčky a nechte je deset minut odležet    . Výsledek pak nalijte do kbelíku a začněte mýt parketovou podlahu.

  • 3. Špatný zápach v lednici

Pokud chcete, můžete k odstranění nepříjemných pachů z lednice použít i čajové sáčky. Postup, jak toho dosáhnout, je opravdu jednoduchý. Čajové sáčky po použití   jednoduše seberte    a položte na podšálek    . Podšálek stačí    položit na poličku přístroje    . Tímto způsobem vůně čajových sáčků dokonale eliminuje nepříjemný zápach.

V tuto chvíli je jasné, že    vyhodit čajové sáčky po vypití do koše je opravdu to poslední, co byste měli udělat    . Dodržováním těchto jednoduchých a rychlých tipů můžete uklidit svůj dům během několika okamžiků a bez velkého úsilí. Navíc můžete ušetřit peníze jednoduchou recyklací použitých čajových sáčků.

Na co čekáš? Postupujte podle užitečných tipů na této stránce a váš dům bude uklizen prakticky za nic.

Užijte si úklid.