Černé plstěné svetry – moje babička je vyráběla rychle, snadno a levně! V zimě jsou samozřejmě vlněné svetry povinné   . Pokud jde o používání těchto svetrů, všichni víme, že    stačí jediné špatné vyprání, abyste skončili s plstěným oděvem    . Jakmile dosáhnete takového výsledku, neměli byste poslouchat první instinkt, který je zbavit se toho. Existuje také    účinný babský lék, který váš svetr vrátí k životu. Tento prostředek je ideální pro všechny typy oděvů, včetně tmavých. Na závěr článku malý tip na zesvětlení barvy černých dresů. Takže se nebojte, protože to bude velmi jednoduché!

Černé plstěné svetry – moje babička je vyráběla rychle, snadno a levně!

Zamotaný svetr lze       obnovit pomocí některého z mnoha účinných prostředků babičky. Než však zjistíte, jak tento problém vyřešit,    měli byste také zjistit, jak se mu vyhnout    . Praní vlněného svetru, černého nebo jakékoliv jiné barvy, může být komplikované, pokud nevíte, co přesně dělat. Ve skutečnosti    by se tyto dresy nikdy neměly prát v pračce    . Protože i když zvolíte velmi jemné praní,    dres se bude nadále drhnout a ničit jeho vlákna    . Tento proces totiž    po čase oblečení zmatní  nebo způsobí,  že se na něm objeví obvyklé a nevzhledné skvrny   . Je tedy jasné, že abyste se tomuto problému vyhnuli, musíte si    i nadále mýt ruce    . Při ručním praní vlněného svetru byste měli věnovat velkou pozornost teplotě vody.    Ve skutečnosti by voda neměla být příliš horká ani příliš studená,    protože extrémní teploty mají tendenci vlákna ničit. Kromě toho, abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte    zvolit správný čisticí prostředek    . Proto je nutné    ke správnému vymáchání svetru použít saponát    . To znamená, že nezůstávají žádné zbytky pracího prostředku a svetr po usušení nezvlní ani nezdrsní.

Lék na plstěné svetry

Namočit byste    měli alespoň 6 hodin. Do velké nádoby nalijte 5 litrů 36 stupňové vody, poté přidejte 50 g kyseliny citrónové a 50 g jedlé sody, tyto dvě ingredience dobře rozpusťte a do ní pak ponořte plstěné svetry. Po uplynutí požadované doby vlasy opláchněte a ponořte je do nádoby obsahující 5 litrů vody a velkou vrstvu kondicionéru. Před oblékáním dobře promíchejte. Poté dobře opláchněte a počkejte.   Chcete-li oživit barvu oděvů z černé vlny,    jednoduše je namočte    na několik minut do vody na vaření špenátu, ve které se také povaří několik bobkových listů.

Doporučeno pro zvláště poškozené předměty.

Pro zvláště zplstěný a scvrklý oděv doporučuji    použít produkt Sfeltro, který opravdu poskytuje vynikající výsledky. Najdete ho v supermarketech nebo na Amazonu pro online prodej.