Pro udržení čistoty v domě není radno podcenit žádný kout.

Právě z tohoto důvodu je nezbytné    udržovat okenice velmi čisté    .

Rolety jsou skutečně vystaveny prachu, špíně a špíně, takže je jasné, že je    třeba je pravidelně a správně čistit,    abyste měli domov vždy čistý.

K dosažení tohoto cíle    není nutné uchýlit se k drahým chemickým produktům dostupným v supermarketech    . Tyto přípravky jsou sice účinné, ale mohou způsobit dlouhodobé problémy tělu i životnímu prostředí.

Z tohoto důvodu    je nejlepší použít domácí lék,    jehož hlavní účinnou látkou je ta, kterou obvykle používáte velmi často.

Abyste tento trik poznali a správně jej používali, musíte tuto stránku neustále posouvat. Nebudeš litovat!

Čištění okenic: Tato metoda je rychlá a rolety jsou opět jako nové!

Aby byl dům čistý, je důležité, aby byly okenice dobře čisté.

Abyste se vyhnuli chybám,    máme pro vás rychlý a snadný domácí prostředek, který je ideální pro čištění plastových rolet    . Kromě toho je následující produkt ideální také pro čištění rolet z jiných materiálů.

Užitečné  ingredience pro dokonalou směs jsou:

  • ¼ Marseillské mýdlo
  • 2 sklenice bílého vinného octa
  • Teplá voda dle potřeby

Kromě toho se pro tento úklid budete muset vybavit    kbelíkem    ,    dřevěným hladítkem    a    smetákem    .

Vše, co teď musíme udělat, je rozhodnout se, co dělat.

Metoda

Před použitím směsi, která vám umožní správně vyčistit okenice, musíte udělat trochu práce.

Stačí    si pořídit smeták a pomocí něj odstranit prach z okenic    . Z povrchu tak    snadno odstraníte veškeré usazeniny nečistot    .

Jakmile je tato práce hotová,    budete muset vzít pouze kbelík a naplnit jej horkou vodou    . Poté přidejte    marseillské mýdlo po rozetření    . Vše, co musíte udělat, je    přidat bílý vinný ocet    .

V tuto chvíli je nutné    suroviny promíchat vařečkou    . Tímto způsobem rozpustíte všechny ingredience dohromady, abyste dosáhli dokonalé směsi během několika okamžiků.

Jakmile je to hotovo, vezměte    houbu, ponořte ji do směsi a poté ji přejeďte přes roletu, abyste odstranili ty nejodolnější skvrny    . Uvidíte, že nečistoty bez námahy zmizí.

Po dokončení musíte    opláchnout čistým hadříkem, abyste odstranili všechny zbytky a vše vysušit, aby se zabránilo tvorbě vlhkosti    .

Jakmile vyzkoušíte tento domácí lék, nepřestanete, protože    ocet obsahuje protiplísňové a antibakteriální vlastnosti, které jsou ideální pro odstranění všech nečistot    . Hygiena je tak    úplná a bezpečná a okenice tak čisté, že se lesknou    .

Stačí si vyhrnout rukávy a použít tento trik. Vaše okenice budou velmi čisté a budou vydávat velmi příjemnou čistou vůni.

Užijte si úklid.