Čistím své auto přípravky, které už mám doma: Ušetřím peníze a výsledek je bezvadný! Chcete-li vyčistit   své auto    co nejlépe, utratíte nemalé peníze a často nevíte, co dělat. Níže se dozvíte, jak dokonale vyčistit auto   pomocí přípravků, které již máte doma   . Tyto    DIY triky    vám pomohou bezchybně vyčistit, aniž byste utratili ani korunu navíc. Ušetříte tak spoustu peněz a    vaše auto bude navíc čistší než kdy jindy    . Chcete vědět, jak vyčistit auto a přitom nezatížit peněženku? Čtěte dále a zjistěte, jak dosáhnout čistého a dezinfikovaného výsledku.

Vyčistěte auto přípravky, které máte doma: objevte 5 tipů, které by vám neměly uniknout.

 Níže   se dozvíte, jak snadno a dokonale vyčistit své auto  pomocí přípravků, které již máte doma    . Používáním těchto produktů bude vaše auto zářit a    ušetříte peníze    .

  • 1.

Jedním bodem, který byste při čištění auta neměli podceňovat, jsou    světlomety    . Ve skutečnosti se světlomety automobilů časem stávají neprůhlednými. Abyste je co nejlépe vyčistili, můžete použít   zubní pastu    . Světlomety vašeho auta dokonale vyčistíte zubní pastou. Stačí nanést    na světlomety zubní pastu , dokud nebude pokryta celá plocha    . Dále musíte    použít zubní kartáček a dělat krouživé pohyby    . Jakmile je vše čisté, odstraňte    zubní pastu suchým hadříkem    . Poté    opláchněte a osušte    , dokud nebude vše zcela čisté.

  • 2.

Pokud se vám však    zdají skla auta    lepkavá, doporučuji použít    ocet    . Pro jejich správné čištění je nutné    nalít do kbelíku ½ litru horké vody a poté přidat také 100 mililitrů octa    . Získanou směsí poté navlhčete    hadřík z mikrovlákna    a poté pečlivě očistěte. Pokud však během sušení zaznamenáte nějaké skvrny, můžete    je jemně otřít papírovými utěrkami nebo novinami, abyste je odstranili.

  • 3.

K čištění    ráfků aut    doporučuji použít    pěnu do trouby    . Vše byste měli vyčistit    nanesením malého množství pěny na ošetřovaný povrch a poté nechat několik minut působit    . Poté setřete hadříkem    . Nikdy se nedotýkejte pneumatik    . Poté musíte    vše opláchnout vodou    a vše je dokonalé.

  • 4.

K čištění karoserie můžete použít i       vlasový šampon nebo dětský šampon  . Uvedený šampon se doporučuje, protože je nejméně agresivní. Jednoduše přidejte    3 až 4 kapky šamponu do kbelíku s vodou a můžete očistit    tělo    . Pozor: Chcete-li získat perfektní práci, musíte uklízet    pohyby nahoru a dolů    .

  • 5.

Místo toho můžete použít   olivový olej k čištění    palubní desky   vašeho auta . Použitím oleje získáte velmi čistou a lesklou palubní desku. Chcete-li vyčistit, jednoduše    namočte hadřík do olivového oleje a poté jej otřete o desku, abyste odstranili prach a skvrny    . Poté budete muset    otřít papírovou utěrkou, abyste odstranili přebytečný olej    . Nakonec to bude velmi čisté. Dodržujte tyto rady a vaše auto bude bezvadně čisté.