Dám 3 čepice do pračky a každý se mě ptá na tajemství mého prádla! Všichni víme, že    ústní voda    je velmi užitečný nástroj pro zlepšení vaší ústní hygieny. Při správném použití však    může být mimořádně efektivní i při každodenních úkolech    .   Ale dá se také použít k udržení dokonalé čistoty pračky a provonění prádla, čímž se zabrání nepříjemným pachům způsobeným plísní.   Proces získání úžasného oblečení    je efektivní a rychlý    a  můžete    ušetřit i peníze.

Ústní voda v pračce: jak ji používat.

Abyste měli oblečení bez plesnivého zápachu a čistou pračku, není nutné  používat   drahé oblečení. Ve skutečnosti je možné dosáhnout perfektního výsledku i s malou úsporou peněz. Stačí použít    ústní vodu    a je to. Díky svým antiseptickým vlastnostem je vhodný nejen pro dobrou ústní hygienu, ale    lze jej použít i k čištění a dezinfekci vaší pračky a oblečení    .

Jak používat ústní vodu v pračce?

Mírně zastaralá pračka často    nemůže zaručit dokonalé vyprání    , zvláště pokud oblečení vyžaduje vyprání    schopné eliminovat plíseň, která se může vyskytovat, například na oděvech, jako jsou župany a ručníky    . V těchto případech    je tedy použití ústní vody prakticky nezbytné, protože její antiseptické a antibakteriální účinky    dokážou rozhodit. Stačí    nalít plný šálek ústní vody přímo do bubnu pračky, aby se pračka vyčistila a spustil se prázdný cyklus, nebo si můžete oblečení nalít 3 uzávěry ústní vody    . Poté můžete    začít prát při teplotě mezi 40 a 60 stupni    , samozřejmě v závislosti na barvě oblečení vloženého do pračky. Výsledek na konci mycího procesu je provoněn a vyčištěn odpovídajícím způsobem.   Ústní voda vůbec nepoškodí vaše oblečení a nebudete riskovat podráždění pokožky    . Navíc díky tomuto tipu dodáte svému prádlu    nádhernou vůni    .

Rada

Ústní voda je také skvělá pro čištění odtoku dřezu    a odstraňování nepříjemných pachů. Jednoduše    nalijte šálek ústní vody přímo do odtoku umyvadla a nechte produkt působit 30 minut    . Poté stačí    zalít trochou teplé vody    a drenáž je opět dokonalá. Užijte si úklid.