DIY aviváž: Stojí jen pár centů a je mnohem účinnější než průmyslové aviváže. K získání voňavého oblečení, které je čisté a svěží,    se obvykle používá jedna z mnoha aviváž dostupných na trhu.    . V regálech supermarketů proto často najdete aviváže, které jsou nejen drahé, ale obsahují i ​​chemikálie. Vždy je lepší    vyhnout se používání chemických látek,    protože časem mohou tělu způsobit problémy. Abyste se tedy nedostali do podobné situace a ušetřili peníze, je správným řešením    vyrobit si účinnou aviváž přímo doma    . Na této stránce najdete užitečný recept, jak si doma vyrobit super účinnou aviváž. Výsledek    bude ještě lepší než drahé aviváže z obchodu    . Uspět v této profesi je opravdu velmi snadné a pokud jste zvědaví, jak na to, můžete pokračovat ve čtení této stránky.

Domácí aviváž: ekonomická a účinná. Zjistěte, jak na to!

Není novinkou, že na pultech všech supermarketů najdeme mnoho účinných aviváží, se kterými docílíte voňavého a velmi čistého oblečení. Tyto chemikálie jsou však velmi drahé.    Pokud tedy chcete ušetřit, jste na správné stránce    . Při čtení níže se dozvíte,    jak vyrobit účinnou aviváž jednoduše pomocí produktů, které již máte doma    . Jakmile to vyzkoušíte, zjistíte, že výsledek, který vám tento aviváž poskytuje, je lepší než kterýkoli z vašich předchozích. K výrobě této aviváže    budete muset nejprve najít plastovou láhev o objemu 3 litry    . V tuto chvíli se stačí rozhodnout, jaké produkty k jeho výrobě použijete. Ingredience k použití    jsou:

  • 200 ml horké vody
  • 20 kapek esenciálního oleje (můžete použít aroma, které preferujete)
  • 100 g jedlé sody
  • 800 ml jablečného octa

Nyní máte vše, co potřebujete k jeho přípravě.

Metoda

Nejprve musíte    vzít svou plastovou láhev a nalít do ní horkou vodu    . Poté  nasypte   jedlou sodu, uzavřete láhev    a důkladně protřepejte    . Jakmile je to hotovo,    přidávejte do láhve po troškách jablečný ocet    . Poté   sklenicí    po uzavření znovu silně protřepejte, aby se všechny ingredience dobře promíchaly. Po dokončení tohoto jednoduchého procesu    nechte směs asi 5 minut odpočívat    . Po těchto minutách   stačí   do směsi přidat kapky esenciálního oleje uvedené v seznamu.    Pro získání nádherné vůně doporučuji    použít vanilkovou vůni . Nakonec    láhev uzavřete a znovu protřepejte,    aby se vše dobře promíchalo. Vaše aviváž je nyní připravena k použití.

Jak tuto domácí aviváž používat?

Používání této domácí aviváže je opravdu hračka. Pro dosažení dokonalého výsledku byste měli v každém pracím cyklu přidat 4 polévkové lžíce vaší domácí aviváže    do příslušné přihrádky pračky      . Jediné, co musíte udělat, je zkusit. Dobrá práce.