DIY hrnce s recyklovanými předměty: mnoho nápadů! Prostřednictvím    kreativní recyklace    si můžete vyzdobit svůj dům a zahradu čímkoli, co chcete a způsobem, který preferujete. Níže se dozvíte, jak v jednoduchých krocích získat    dokonalé květináče  , které vám pomohou vyzdobit váš domov, aniž byste utratili jediný cent. Jakýkoli předmět můžete    recyklovat a přeměnit ho na originální a inovativní květináč    . Díky této kreativní upcyklační práci můžete dát svému domovu charakter, jaký jste vždy chtěli. Čtěte dále a inspirujte se nápady níže.

DIY držák na květiny: kreativní recyklace. Vše je zdarma!

Pokud se inspirujete níže uvedenými nápady , můžete  si vlastníma rukama    vytvořit krásné a originální květináče    , které můžete umístit do kterékoli části domu nebo zahrady, kterou chcete. Úspěch bude snadný a výsledek zanechá všechny vaše hosty beze slov. Jednoduché skleněné nádoby můžete samozřejmě recyklovat       a vyrobit si z nich velmi elegantní nebo závěsné květináče, které můžete ozdobit dle libosti.

Plechovky můžete také recyklovat      a vytvořit tak vintage styl, který si zamilujete pro jeho jednoduchost.

Pokud si přejete, můžete recyklovat    běžné plastové lahve  nebo    plastové lahve    a vyrobit neobvyklé vázy. Pokud je ozdobíte, jak si přejete, získáte skutečně designový výsledek.

S trochou kreativity můžete recyklovat i    starou žárovku    . Inspirujte se fotkou níže – je to opravdu jednoduché!

Pokud však máte rádi vintage a rustikální styl, nevyhnete se recyklaci   dřevěných krabic   . Výsledek bude překvapivý a především velmi produktivní.

Recyklujte také    staré kelímky    : slouží jako velmi elegantní a romantické květináče.

Možná se vám to zdá divné, ale můžete také recyklovat svou    starou moka konvičku    , kterou jste věky nepoužívali. Podívejte se na tyto fotografie a inspirujte se.

Pokud však máte zahradnické nářadí, které již nepoužíváte, například konev    ,    můžete postupovat podle příkladu na fotografii níže.

Chcete-li ozdobit svou zahradu, můžete si    vyrobit nádherné květináče z recyklovaných dřevěných sudů.

Jediné, co musíte udělat, je zkusit. Bavte se recyklací!