Každý , kdo se rád stará o své rostliny , jistě zná všechny výhody , které  mohou poskytnout přírodní hnojiva    .

Ti, kdo vstupují do světa zahradnictví, však možná nevědí, že    recyklace potravinového odpadu    může vytvořit účinný přírodní lék.

Recyklací slupek z jídla zkonzumovaného během dne je tedy možné získat přírodní a dokonalý produkt, který    rostlinám poskytuje všechny potřebné výhody    .

Níže proto zjistíte, které    misky    lze snadno recyklovat.

Pokračujte ve čtení a bude to docela snadné.

DIY rostlinné hnojivo: Jaké jsou nejlepší odpadové materiály pro silné hnojivo?

Jak bylo uvedeno výše, můžete se naučit,    jak využít potravinový odpad    k výrobě dokonalých rostlin bez použití velmi drahých chemikálií.

Touto recyklační prací děláte něco dobrého pro životní prostředí a pro svou kapsu.

Chcete-li zjistit, jaké peelingy používat a jak je používat, čtěte dále.

  • 1. Banánové slupky

Banánové slupky mohou být velmi cenné pro hnojení rostlin. V tomto případě je nutné    naplnit skleněnou nádobu vodou a banánovou slupku v ní nechat nasáknout    . Slupka by měla být namočená   po dobu 24 hodin    . Poté jednoduše    odstraňte slupku a zbylou vodu použijte    jako hnojivo pro sukulentní rostliny    .

  • 2. Pomerančové kůry

Je zřejmé, že  tato metoda vyžaduje použití neošetřené pomerančové kůry. Jednoduše vezměte    slupky ze 2 pomerančů, nakrájejte je na kousky, poté je položte na plech a sušte v troubě na 100 stupňů po dobu 3 hodin    . V případě potřeby    je lze také sušit na slunci po dobu alespoň 1 týdne    . Když jsou slupky hotové, měli byste    je rozmixovat    . Výsledek se pak umístí na síto, aby se z dosud neporušených kousků odstranil prach. Poté se zbývající kousky smíchají. Nakonec    můžete výsledný prášek použít k hnojení zasazených rostlin a semen    .

  • 3. Cibulové slupky

Použití cibulových slupek je velmi jednoduché. Jednoduše odstraňte    slupku z jedné cibule a vložte ji do hrnce s 1 litrem vody    . Poté    vše necháme 10 minut povařit    a následně výsledek přelijeme do sítka pro uchování tekutiny    . Pak jednoduše přidejte    500 mililitrů vody do cibulové tekutiny    , promíchejte a    rostlinu zalijte    .

  • 4. Vícemiskové hnojivo s pomalým uvolňováním

Chcete-li tento lék dokončit, musíte    vzít malou plastovou lahvičku a pomocí děrovačky udělat otvory do jejího povrchu a jeden do jejího víčka    . Základna je poté  vyleptána  a dávejte pozor, abyste ji zcela neodstranili. Poté    stačí lahvičku zasunout do země přes stranu uzávěru. Zbývá pouze vložit  do láhve slupku brambor    ,    slupku cibule    a    slupku banánu    , vše nakrájené na kousky pomocí dříve vytvořeného otvoru. K dokonalé práci    musíte odpad střídat s trochou zeminy a pár kapkami vody, aby bylo vše kompaktnější    . Takže tady máte domácí a super přírodní hnojivo s pomalým uvolňováním.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat požadovaný přírodní lék.

Dobrá práce.