Paleta       vám umožní vybavit váš domov vytvořením rozkládacích pohovek, které jsou   cenově dostupné a velmi, velmi pohodlné.

Toho lze dosáhnout velmi snadno, protože    paleta je jedním z nejsnáze recyklovatelných materiálů a je také velmi odolná    .

Budete-li dále posouvat stránku dolů, najdete    mnoho nápadů, které vás mohou inspirovat    . Uvidíte, že jeho vyplnění bude mnohem jednodušší, než si myslíte.

DIY rozkládací pohovka: mnoho jednoduchých, ale elegantních nápadů!

DIY rozkládací pohovka: mnoho jednoduchých, ale elegantních nápadů!

S    paletou    si snadno vyrobíte pohodlné  rozkládací pohovky   , které můžete použít k vybavení jakékoli místnosti ve vašem domě.

Níže naleznete    různé nápady, které se přizpůsobí jakémukoli typu prostředí    .

Nejprve    musíte shromáždit všechny správné nástroje pro tuto práci    , jako je vrtačka, šrouby a šroubovák. Podívejte se na výukové fotografie níže, které vám mohou ukázat některé kroky.

Výsledek své práce nakonec můžete umístit i    na terasu nebo do jakéhokoli rohu domu    .

Aby byla pohovka funkčnější, můžete    přidat i odkládací stolek    . Ta není ničím jiným než prodloužením vaší pohovky a můžete tak získat další prostor.

Pokud chcete, můžete rozkládací pohovku umístit    ke stěně    . Poté    navrch položte několik polštářů, abyste vytvořili měkké opěradlo    .

Pokud však    chcete vytvořit skutečnou složku, doporučuji vám     použít   staré dveře nebo staré okenní křídlo, jak je znázorněno na fotografiích níže.

Snadno vytvoříte i    čalouněné sedací soupravy a ty pak pokryjete barevnými prostěradly,    které již nepoužíváte.

Výsledek bude velmi příjemný   jak pro pohodu vašeho těla, tak pro potěšení vašich očí.

Recyklujte některé    trubky nebo vodovodní armatury    , abyste dokončili svou pohovku. Pro inspiraci se podívejte na fotky níže.

Pod paletu můžete také umístit kolečka    , abyste    mohli svou rozkládací pohovku přemístit kamkoli v místnosti bez velké námahy. Zde je několik fotografií, které vám mohou poskytnout nějaké nápady.

Vyzkoušej to teď. Nebudeš litovat!

Bavte se recyklací.