Po praní v pračce    nás čeká měkké a voňavé oblečení    .

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku a získat dokonalé oblečení,    obvykle se uchýlí k některé z mnoha drahých aviváží, které se nacházejí na pultech supermarketů.

Domácí aviváže je však možné sehnat   za výrazně sníženou cenu, takže nebudete litovat používání komerčně dostupných aviváží.

Dále    se dozvíte, jak vyrobit aviváž pomocí produktů, které již máte doma    . Tyto domácí prostředky změkčí vaše oblečení, aniž by zatížily vaši peněženku.

Domácí aviváž – nikdy jsem neměla oblečení tak jemné a voňavé!

Místo nákupu chemického produktu v supermarketu si můžete vyrobit perfektní aviváž přímo vlastníma rukama.

Pokud budete pokračovat ve čtení, objevíte několik    tipů, jak    učinit vaše oblečení měkkým a voňavým v několika krocích a ekonomicky.

Tipy k použití jsou následující:

  • 1. Jedlá soda a sůl

K výrobě této aviváže musíte    použít následující přísady:

  • 1 vzdálený od sel
  • ½ sklenice jedlé sody

Pak se také musíte    napít    .

Postup je velmi jednoduchý. Musíte vzít hrnec a   nasypat   do něj uvedené prášky. Poté    prášky dobře promíchejte lžičkou    . Vaše aviváž tak bude připravena a můžete si ji uložit, abyste ji mohli použít, kdykoli budete chtít.

Chcete-li ji použít,    musíte přidat 3 polévkové lžíce do přihrádky na aviváž    a spustit obvyklé praní.

  • 2. Kyselina citronová

I poté musíte nejprve obnovit to, co potřebujete.    Servírování    :

  • 1 litr vody
  • 150 g kyseliny citrónové

Pořiďte si také    plastovou nádobu    .

V tomto případě budete muset    nalít vodu do plastové nádoby a poté    přidat uvedenou kyselinu citronovou. K jeho použití    stačí čas od času přidat 100 mililitrů výsledné směsi do přihrádky na aviváž    .

  • 3. Tenisový míček

Další pomůckou je použití    tenisového míčku    .

Jediné, co musíte udělat, je    vložit kuličku při každém praní    . Tenisový míček ve skutečnosti    dokáže snížit elektrostatický efekt, který    nevyhnutelně nastává v bubnu během praní. Oblečení je tak velmi měkké bez velké námahy.

Vyzkoušejte některý z výše uvedených prostředků a vaše oblečení bude konečně měkké, aniž byste museli utrácet spoustu peněz.

Užijte si úklid.