Domácí čistič podlah: každá podlaha bude dokonalá. Je to levné a účinné. K    optimálnímu čištění podlah    se často uchylujeme k drahým chemickým přípravkům, které jsou k dostání na pultech supermarketů. I když však tyto produkty mohou být účinné, jsou velmi drahé a mohou být z dlouhodobého hlediska škodlivé pro životní prostředí a tělo. Aby k těmto problémům nedocházelo, doporučuji vytvořit   ekonomický a výjimečný čistič podlah   pomocí přípravků, které již máte doma a které vám přinesou stejný výsledek. Možná    to bude ještě efektivnější a podlaha bude ještě čistší    . Nabízíme vám    řešení pro mytí a provonění    všech typů podlah, abyste si mohli vybrat to nejvhodnější řešení pro vás.

Domácí čistič podlah: podlahy zůstanou čisté a voňavé

Výroba čističe podlah vlastníma rukama    není jen způsob, jak ušetřit peníze, ale také speciální trik, jak získat skutečně čisté podlahy. Je jasné, že    pro každou podlahu musí být vyvinut specifický čistič podlah,    aby nedošlo k jejímu poškození. Chcete-li zjistit, jak je vyrobit, přečtěte si níže.

  • 1. Mramorové, kamenné nebo žulové podlahy

Pokud chcete čistit tento typ podlahy, v žádném případě nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Proto je lepší vyvinout čistič podlah, který je ideální pro ošetření tohoto typu povrchu přímo vlastníma rukama. Jednoduše    vezměte kbelík a nalijte do něj 3 litry vody    . Přidejte    10 lžic denaturovaného lihu    ,    3 velké lžíce jedlé sody    a lžičku vloček     marseillského mýdla    . Umytím tohoto typu podlahy touto směsí neuděláte chybu.

  • 2. Keramické, porcelánové nebo betonové podlahy

V tomto případě se můžete uchýlit k odvápňovacímu účinku octa pro dokonalé podlahy. Dále musíte    vzít kbelík a nalít do něj 3 litry vody    . Poté přidejte    4 lžíce octa    a    4 lžíce denaturovaného lihu    a poté přidejte    1 lžíci vloček marseillského mýdla    . Pokud chcete,    můžete Marseillské mýdlo nahradit několika kapkami prostředku na mytí nádobí    .

  • 3. Dřevěné nebo parketové podlahy

Parketovou nebo dřevěnou podlahu je nutné ošetřovat opatrně, aby nedošlo k jejímu poškození. Chcete-li dosáhnout dokonalého výsledku, aniž byste riskovali, jednoduše    nalijte 3 litry vody do kbelíku    . Dále musíte přidat   několik vloček marseillského mýdla    a    1 nebo 2 polévkové lžíce jedlé sody    . Poté    stačí nechat ingredience zcela rozpustit ve vodě    a teprve poté se můžete pustit do čištění podlah.

Tipy pro voňavou půdu

Abyste získali voňavou podlahu a váš domov provoněli lahodně a čistě, jednoduše      do výše popsané směsi přidejte 5 nebo 6 kapek esenciálního oleje levandule    ,    citronu nebo eukalyptu . Pokud chcete,    můžete také použít tea tree olej*, protože funguje velmi dobře i jako dezinfekce    . V tuto chvíli stačí použít jednu ze směsí vhodných pro vaši půdu a začít pracovat. Vaše podlaha tak bude velmi čistá a budete moci dosáhnout úžasných úspor práce.   Poznámka*:    Tea tree oil je vhodný k dezinfekci jakéhokoli typu povrchu. Aby byl účinný, je nutné    ohřát půl litru vody a přidat 10 kapek čistého tea tree oleje a dvě lžíce bílého octa    .