Psi a kočky doma jsou radostí každé rodiny.

Abyste však    měli vždy velmi čisté místo, musíte přijmout určitá opatření    .

Na této stránce se dozvíte, jak odstranit   skvrny od čůrání z podlahy vašeho mazlíčka    a tím i    zápach    .

To je nezbytný úklidový úkol, abyste se svým čtyřnohým společníkem mohli dobře žít doma.

Pokud budete pokračovat ve čtení, objevíte    několik velmi účinných DIY tipů v závislosti na typu vaší podlahy    .

Domácí mazlíčci v domě: Odstranění zápachu moči z podlahy je velmi jednoduché a nepoužívám žádné chemikálie!

Správnou metodou    odstraníte skvrny od psí a kočičí moči z podlahy během několika okamžiků    . Navíc s domácím lékem dostupným na této stránce    se již nebudete muset obávat zápachu    .

Níže naleznete    užitečné prostředky pro ošetření 3 různých typů půdy    . Obě metody jsou velmi jednoduché a dostupné pro každého. Můžete se tak rozloučit s drahými chemikáliemi a speciálními produkty dostupnými na pultech obchodů.

Vidět znamená věřit.

  • 1. Dlážděná podlaha.

Chcete-li vyčistit dlaždicovou podlahu, odstraňte    moč otřením savým papírem    . Dále vezměte    malou misku, naplňte ji vodou a přidejte několik vloček nastrouhaného marseillského mýdla    . Dobře promíchejte, poté    směs jednoduše nalijte na skvrnu a nechte několik minut působit    . K   odstranění   směsi musíte vzít list savého papíru a navlhčit ho několika kapkami vody a bílého octa. Tímto způsobem skvrny od moči a zápach úplně zmizí.

  • 2. parkety

Pokud však máte parketovou podlahu, měli byste použít následující  přísady   :

  • 200 ml peroxidu vodíku
  • 3 až 4 kapky tekutého mýdla na nádobí
  • ½ lžičky jedlé sody

Postup je velmi jednoduchý. Vše, co musíte udělat, je vytvořit misku a nalít  do ní peroxid vodíku,   jedlou sodu    a    tekuté mýdlo     . Jednoduše zamíchejte a poté    směs rozetřete po skvrně, která   má být ošetřena. Jakmile je toto hotovo,    nechte směs odpočívat, dokud nezmizí svatozář    . Chcete-li zkontrolovat výsledek, musíte jej často kontrolovat. Jakmile prsten zmizí, budete muset    vše odstranit pouze vlhkým hadříkem    .

  • 3. Mramorová podlaha

Pro    každodenní čištění mramorových podlah, které dokáže    odstranit skvrny od moči vašeho mazlíčka, musíte postupovat s velmi jednoduchou směsí. Jednoduše naplňte    kbelík teplou vodou a přidejte několik lžic neutrálního mýdla nebo několik lžic marseillského mýdla    . Skvrnu pak jednoduše ošetřete    měkkým vlněným hadříkem    . Nakonec zbývá jen    opláchnout, případně kamzíkem,    aby se lesk mramoru zachoval.

S těmito produkty jsou skvrny od moči a zápach minulostí.

Dobrá práce.