Důkladné čištění  sprchového skla  a  jeho odstranění vodního kamene řádným odstraněním vodního kamene  může být velmi obtížná a vyčerpávající práce při čištění.

Ale díky  domácím prostředkům  je možné to udělat bez pocení.

Ve skutečnosti si podle pokynů na této stránce  můžete vytvořit odstraňovač vodního kamene přímo doma  . Tímto způsobem budete moci ušetřit peníze, protože již nebudete muset kupovat specifické a drahé chemické produkty, které najdete na pultech supermarketů.

Stačí  použít 3 ingredience  , které už máte doma a je to!

Domácí odstraňovač vodního kamene: moje sprchové sklo je opět jako nové!

S pouhými 3 přísadami  si můžete doma vyrobit dokonalý odstraňovač vodního kamene pro čištění a odstraňování vodního kamene ze sprchového skla  . S touto metodou neuděláte chybu a okna budou opět čistá, lesklá a bez sebemenší stopy po vápně.

Ingredience  k  použití jsou:

  • 2 lžíce octa
  • ½ litru vody
  • 2 lžíce jedlé sody

Také dostávám  misku  ,  rozprašovač  a  houbičku na nádobí  .

Níže jsou uvedeny všechny postupy, které je třeba dodržet k vytvoření  této účinné a dokonalé směsi pro týdenní a/nebo měsíční čištění  .

Metoda

Stačí  vzít misku a nalít do ní vodu a ocet  . Ihned poté  přidejte jedlou sodu a míchejte  , dokud se tato poslední složka úplně nerozpustí.

Když je směs hotová,  přeneste ji do rozprašovací lahvičky  , třeba pomocí nálevky. Směs pak můžete použít na svá okna.

Jak používáte toto domácí řešení? Zjistěte níže!

V tomto okamžiku musíte  vzít houbičku na nádobí a použít měkkou stranu  . Použití tohoto odvápňovacího roztoku je velmi snadné.

Vše musíte  nastříkat přímo na sklo sprchového koutu  a poté jednoduše  použít houbičku, krouživými pohyby a bez použití přílišné síly vyčistit  .

Při tomto čištění není nutné vyvíjet příliš velkou sílu, protože  jedlá soda a ocet velmi snadno rozpustí vodní kámen,  a proto bude dosažení dokonalého výsledku extrémně jednoduché.

Jakmile je vše čisté,  jednoduše opláchněte teplou vodou a dobře osušte suchým hadříkem .

Konečně bude sprchové sklo čisté a lesklé a nepoužijete ani velmi drahý chemický přípravek.

Šťastný úklid.