Pro správné čištění nádobí, sklenic a příborů    při mytí v myčce    vždy připravuji    zelený a super účinný prostředek na nádobí    .

Tento    domácí prací prostředek    je opravdu účinný a umožňuje mi vyhnout se drahým chemikáliím v regálech supermarketů.

S tímto výrobkem    mi myčka funguje vždy perfektně    a díky této metodě    nepoužívám žádné toxické ani agresivní přísady    .

Výsledky, které mám, jsou vždy špičkové a zároveň se mi daří i trochu ušetřit.

Domácí prostředek na mytí nádobí, super účinný a ekonomický!

Pro    dokonalé opláchnutí v myčce jsem si rukama připravila přírodní prostředek na mytí nádobí,    který byl dokonalý od prvního použití.

Výroba tohoto mycího prostředku na nádobí doma je opravdu jednoduchá a    nepoužívám žádné drsné nebo toxické přísady    .

Ingredience    ,    které používám k výrobě tohoto mycího prostředku jsou:

  • 200 g jemné soli
  • 3 citrony
  • 400 ml vody
  • 100 ml bílého nebo jablečného octa

   K uskladnění pracího prostředku používám i    vzduchotěsnou plastovou nádobu .

Toto je postup, který dodržuji.

Metoda

Nejprve    si rozkrojím citrony napůl a odstraním semínka    . Pak    je nakrájím na kousky    a vložím do mixéru    , slupku si ponechám.

Do sklenice mixéru    přidám 1 sklenici vody    , odebranou z mililitrů uvedených v seznamu,    a jemnou sůl    . Jakmile mám směs nepříliš hustou,    naliju směs do kastrůlku a přidám zbytek nespotřebované vody a ocet    .

Za stálého míchání dám hrnec na oheň    a nechám 15 minut vařit    .

Na konci,    když se směs zdá hustá a konzistence krémová, vše naliju do své vzduchotěsné nádoby    . Takto    nechám prací prostředek vychladnout na pokojovou teplotu    .

Pak bude můj přírodní prací prostředek připraven k použití. Aby to vypadalo lépe,    přidávám do každého mytí jen pár lžic    . Výsledek je opravdu šílený.

Užijte si úklid.