Domácí víceúčelový krém: Jedná se o výkonný odmašťovač a odstraňovač vodního kamene, který lze připravit okamžitě! K    úklidu domu    si obvykle kupujeme velmi drahé chemické přípravky. Tyto chemikálie jsou nejen z dlouhodobého hlediska velmi drahé, ale také mohou vašemu tělu způsobit zdravotní problémy a ne vždy přinesou požadovaný výsledek. Na této stránce můžete objevit   domácí a ekonomický prostředek    užitečný pro   čištění    ,    odstraňování vodního kamene a odmašťování   mnoha povrchů. S touto snadno připravitelnou směsí můžete      snadno vyčistit varnou desku a dřez . Je také velmi vhodný pro čištění    hliníkových pánví    a můžete dokonce    hloubkově vyčistit boty,    abyste důkladně odstranili skvrny. Stručně řečeno, v několika krocích si můžete připravit    všestranný krém    ideální pro čištění čehokoli, co chcete. Zajímá vás, co potřebujete a jak to získat? Stačí si přečíst níže. Výsledek vás nechá beze slov!

Domácí víceúčelový krém: Velmi dobře čistí. Vše odvápněte a odmastěte. Vyzkoušej to teď!

Procházením této stránky zjistíte, jak snadné je    vyrobit víceúčelový krém, který vám pomůže vyčistit a odmastit vaši kuchyni a jakoukoli další místnost v domě, kterou chcete. Vytvoření    víceúčelového krému rukama je velmi jednoduchý a rychlý úkol    . Postupujte podle níže uvedených pokynů a bude to docela jednoduché. K tomu budete nejprve potřebovat    plastovou nádobu s víkem    . Stačí si tedy vzít jen 2 ingredience. Ingredience    na    výrobu tohoto domácího krému jsou:

  • ½ kostky mýdla z mořských řas
  • 3 lžíce prášku do pečiva

Jediné, co musíte udělat, je zkusit. Bude to velmi snadné!

metoda

Nejprve musíte    vzít kostku mýdla z mořských řas a rozdělit ji na polovinu    . Jakmile to uděláte, umístěte polovinu získaného mýdla do své plastové nádoby a    pracujte rukama, abyste ji vymáčkli a poté rovnoměrně rozmístěte po dně nádoby    . Tento proces je prakticky dětská hra, protože mýdlo z mořských řas je velmi měkké, a proto se s ním velmi snadno pracuje. Jakmile je tato práce hotová, budete muset do mýdla přidat pouze  lžíce jedlé sody uvedené v seznamu   . Lžíce jedlé sody by měly být   rovnoměrně rozmístěny po celém   povrchu mýdla. Nakonec stačí    nádobu uzavřít víkem a nechat vše cca 60 minut odpočívat    . Po uplynutí stanovené doby můžete víko sejmout a uvidíte, že se produkty úplně roztavily. V tuto chvíli stačí    vzít lžíci a výsledný krém dobře promíchat, aby byl zcela bez hrudek    . Pak můžete tímto víceúčelovým krémem vyčistit všechny povrchy, které chcete odmastit a vše dokonale odvápnit. Stačí velmi málo! Nyní si zkuste připravit tento krém. Uvidíte, že už se bez něj neobejdete. Dobrá práce a dobrý úklid.