Dveře vyčistím během několika minut a bez chemie: výsledek je perfektní! Při úklidu domácnosti máme často tendenci ignorovat některé detaily, kterým bohužel přikládáme menší význam. To je však chyba, protože abyste měli skutečně čistý dům, musíte co nejlépe uklidit každý kout. Právě z tohoto důvodu máme často tendenci podceňovat   čištění vchodových dveří   . Ve skutečnosti máme tendenci pracovat během týdenních úkolů nebo po mnohem delších obdobích. Toto chování je ale rozhodně nesprávné, protože časem dvířka    riskují neprůhlednost    a navíc se v nich hromadí tolik prachu, že se při hloubkovém čištění pořádně zapotíte. Níže proto    naleznete několik tipů , které vám pomohou vyčistit dveře co nejrychleji a velmi jednoduše    . Na tento úklid totiž    můžete použít přípravky, které už máte doma,    takže nebudete muset utrácet peníze navíc. Pokud chcete vědět, jak udržovat dveře čisté jednoduchým způsobem, přečtěte si tuto stránku. Bude to opravdu snadné.

 

Dveře vyčistím během několika minut a bez chemie: výsledek je perfektní!

Na této stránce najdete několik malých tipů, kterými se můžete řídit, abyste své dveře snadno udrželi v čistotě. Níže jsou uvedeny některé    levné a účinné domácí prostředky, které vám umožní mít    čisté a lesklé dveře    . S těmito směsmi    budou opět zářit jako dříve    .

  • 1. Jablečný ocet

Jablečný ocet je přísada, díky které budou vaše dveře po umytí vypadat skvěle. Provedení tohoto úklidu je opravdu jednoduché. K tomu musíte    naplnit 2 umyvadla teplou vodou    . Dále musíte    nalít 1 sklenici jablečného octa do kbelíku    . Do dřezu můžete také přidat jen půl sklenice, v závislosti na množství vody, kterou používáte, a velikosti dvířek, která chcete vyčistit. V tomto okamžiku byste měli vzít   hadřík do kbelíku obsahujícího ocet    a přetáhnout ho přes dveře. Pak byste měli    vzít čistý hadřík a navlhčit ho vodou z druhého dřezu,    abyste vše opláchli.

  • 2. Marseillské mýdlo

V tomto případě, jak tomu často bývá, může být Marseillské mýdlo velmi užitečné. Chcete-li to provést, jednoduše rozpusťte    3 nebo 4 vločky marseillského mýdla v nádobě s teplou vodou,    položte    hadřík na navlhčení a poté jej vyždímejte    . Poté jednoduše hadříkem přetřete dvířka, abyste je důkladně vyčistili. K usušení můžete použít stejný hadřík po jednoduchém vyždímání. Nemusíte tedy nic oplachovat.

  • 3. jedlá soda

Pokud jsou vaše dvířka bílá, radím vám je očistit jedlou sodou, abyste je vydezinfikovali a vrátili jim lesk. Být úspěšný je opravdu snadné. Jednoduše    rozpusťte 1 polévkovou lžíci jedlé sody ve velké nádobě s teplou vodou    a poté očistěte dvířka hadříkem předem namočeným ve vámi připraveném roztoku. Poté doporučuji vše osušit krouživými pohyby.

Rada

Před zavřením nezapomeňte nikdy nečistit   dřevěné dveře abrazivními prostředky    ,    rozpouštědly    ,    alkoholem    nebo    čpavkem  . Je důležité to nedělat, protože jsou extrémně choulostivé a mohly by se trvale poškodit. Užijte si úklid.