Indukční varná deska: S touto špičkou se už nikdy neušpiníte! Po vaření    může být čištění sporáku téměř nemožným úkolem.   Ve skutečnosti je snem každého mít vždy čistou varnou desku, a to i proto, že čištění často značně snižuje zátěž kapsy. Abyste nezatěžovali svou peněženku nákupem chemikálií, můžete    se obrátit na cenově dostupný prostředek pro každého    . Ve skutečnosti se na této stránce nedozvíme, jak talíř čistit, ale    jak zabránit vzniku nečistot    . I když jste velmi opatrní,    je velmi snadné    ušpinit varnou desku. Stačí z hrnce sundat poklici a vše se zaplní stříkanci jídla. Skvrny od mastnoty, oleje a smažení se odstraňují opravdu těžko.    Jediné, co musíte udělat, je najít správnou metodu, jak se tomuto epilogu vyhnout    .

Indukční varná deska: jednoduché řešení

Správné čištění varné desky je obvykle velmi obtížný úkol, který vyžaduje hodně úsilí. Není snadné odstranit potravinový odpad.    Jediné, co můžete udělat, je vyhnout se těmto skvrnám v závislosti na typu pracovní desky, kterou máte    . Například jeden trik, který byste měli vyzkoušet, je    trik s ručníkem    . Trik s ručníkem    je perfektní, pokud máte v kuchyni indukční varnou desku    . Použití je snadné –    stačí při použití položit na sporák papírovou utěrku    . Beze strachu! Na indukční varné desce    se papírové utěrky nevznítí právě proto, že tento varný systém využívá elektromagnetické vlny a nikoli otevřený plamen    . Vařič se tak    nerozpálí a papírový ručník se nepřipálí    . Proto je metoda ručníku    velmi užitečná, aby se zabránilo znečištění talíře párou a postříkáním jídlem    . To znamená, že talíř zůstane vždy čistý a bez skvrn. Co když ale indukční varnou desku nemáte? Stačí si přečíst níže a zjistit!

Objevte metodu, jak zabránit kontaminaci plynových varných desek

Jak jsme zmínili výše, trik s papírovými ručníky je perfektní, pokud máte indukční varnou desku. Pokud však máte    jednoduchý plynový sporák, tedy vaříte jídlo s jedním plamenem, je jasné, že byste od této možnosti měli okamžitě upustit    . V tomto případě byste měli použít jednoduchý    hliníkový plech    . Chcete-li použít tuto metodu na plynovém sporáku    , jednoduše zakryjte plech na pečení hliníkovou fólií, která byla předem vytvarována tak, aby odpovídala tvaru sporáku    . Můžete    vařit s naprostým klidem    . Pokud tedy použijete některou z výše popsaných metod,    bude kuchyně vždy vypadat velmi čistě, protože k odstranění nečistot stačí sundat prostěradla, která jste použili    . Příliš snadné! Dobrá práce.