Na této stránce se naučíte rychlý a snadný trik, jak    odstranit skvrny z péřové bundy, aniž byste museli používat pračku    .

Metoda dostupná na této stránce je ideální pro    odstranění nedávných skvrn    . Je však    účinný i na starší skvrny    .

Tento DIY tip   můžete použít    k odstranění skvrn od jídla   z vaší přikrývky. Jediné, co musíte udělat, je vyrobit prací prostředek z přísad, které už pravděpodobně máte doma.

Chcete-li zjistit, co dělat, čtěte dále.

Jak odstranit skvrny z péřové bundy: je to perfektní za 5 minut!

Zde je návod, jak    vyrobit čisticí prostředek, který odstraní skvrny od jídla z vaší přikrývky    . Tento domácí čistič můžete použít i    na odstranění skvrn z límců a odstranění nečistot z manžet    .

Jediné, co musíte udělat, je zjistit, jaké    ingredience   potřebujete.

Musíte obnovit:

  • Zubní pasta dle potřeby
  • ½ lžičky prostředku na mytí nádobí
  • 1 lžíce bílého octa
  • ½ šálku vody

Dále budete potřebovat    misku    a    měkký hadřík    .

V tomto okamžiku můžete začít pracovat.

metoda

 Nejprve   musíte vzít misku a dát  do ní trochu zubní pasty   . Stačí podobné množství, jaké používáte na čištění zubů. Zubní pasta je užitečná právě proto, že    má mírně abrazivní účinek    .

Poté přidejte    prostředek na mytí nádobí, který    skvrnu odmastí    . Začněte mixovat, a když je výsledek homogenní, přidejte    bílý ocet, který dokáže   změkčit skvrny a také odstranit nepříjemný zápach    .

Znovu promíchejte a poté    přidejte vodu    .

Jakmile je směs hotová,    vezměte hadřík, navlhčete jej    a poté    začněte odstraňovat skvrny z přikrývky pohybem od okrajů ke středu    .

To znamená, že nehrozí další šíření skvrny.

Po odstranění skvrn    hadřík opláchněte a poté jej znovu otřete přes přikrývku,    abyste odstranili zbytky skvrn.

Na závěr    jednoduše nechte přikrývku uschnout na vzduchu nebo ji vysušte fénem,    ​​abyste urychlili sušení.

Dobrá práce.