Jak odstranit žmolky ze svetrů: Nyní se můžete s tímto otravným problémem rozloučit V průběhu času    se mohou vlněné svetry   poškodit kvůli jejich extrémní tenkosti. Abyste je předčasně nepoškodili, musíte se o ně pečlivě starat a dodržovat proto některé zásady, kterými se může řídit každý, aby oblečení vydrželo mnohem déle. Ve skutečnosti    by se čas na praní svetru neměl podceňovat    . Abyste dosáhli vynikajícího výsledku a nepoškodili oděv,    měli byste vždy věnovat pozornost štítku dresu    . Pak byste    ji měli prát maximálně na 30 stupňů s jemným pracím prostředkem speciálně určeným pro vlnu    . Svetr tak prakticky není plstěný a     nevznikají známé žmolky , které všichni známe. Pokud je však svetr    nyní poškozený a tvoří se žmolky, níže zjistíte, jakými metodami   ho babička může rychle a snadno odstranit    .   S těmito metodami můžete ušetřit spoustu peněz a váš svetr bude opět vypadat dokonale. Čtěte dále a zjistěte možné prostředky, které můžete využít.

Odstraňování žmolků ze svetrů: tento nepříjemný problém můžete konečně nechat za sebou. Zde jsou domácí opravné prostředky, které můžete použít

Samozřejmě, než určíme, jaké metody použít, musíme mít jasno v tom, že je    možné použít kartáč na vlákna    , což je samozřejmě nejviditelnější systém. Ne vždy je však    možné mít tento kartáček po ruce, takže použití níže uvedených prostředků může být nezbytné    . Na této stránce se dozvíte    ideální způsob, jak používat věci každodenní potřeby k odstranění žmolků ze svetrů    . Bude to jednoduchá, ekonomická a velmi rychlá práce. Toto jsou opravné prostředky, které můžete použít:

  • 1. Lepicí páska

Pokud se budete řídit tímto tipem, můžete    použít pásku k    odstranění žmolků ze svetru. Proces je velmi jednoduchý a také velmi ziskový.    Jednoduše omotejte pásku    kolem ruky a ošetřete vlákna jemným vysáváním. Je to opravdu dětská hra!

  • 2. státy

I obyčejná    žiletka    dokáže tento problém dokonale vyřešit. Stačí si    najít žiletku s břitem , kterou jste dříve používali a opatrně jí projet svetrem    . Chmýří během chvilky vypadne.

  • 3. zubní kartáček

Může se to zdát zvláštní, ale i    normální kartáček  může být velmi užitečný. Ve skutečnosti    ji stačí dát přes svetr a použít bez přílišného násilí    . Tímto způsobem bude výsledek opravdu vynikající.

  • 4. Punčochy

Použití    punčocháčů    bude opravdu snadný a velmi rychlý úkol. Jednoduše    vložte ruku do punčocháčů a můžete je nosit jako ulité    . Tuto originální rukavici si stačí nasadit na dres a je to. S těmito rychlými a snadnými metodami neuděláte chybu.

Rada

Pokud    chcete odstranit žmolky i z mikin nebo fleeců, můžete použít pemzu    . Jen dejte    pozor, aby se působení nestalo příliš abrazivním    . Je však důležité poznamenat, že    pemza by se nikdy neměla používat na vlněné oděvy    . Postupujte podle těchto tipů a nebudete litovat.