Praní polštářů    může být často obtížný úkol, pokud přesně nevíte, jak na to.

Je velmi důležité ji umýt, protože    naše hlava je s ní v kontaktu hodiny a    proto ji musíme dobře dezinfikovat.

To je důležité právě proto, že    prach a nečistoty, které se na polštáři hromadí, mohou vytvářet nezdravé prostředí.    Proto je nutné dokonalé čištění, aby se předešlo jakémukoli riziku.

Níže se dozvíte,    jak čistit každý typ polštáře, abyste dosáhli dokonalého výsledku    . Následující tipy    je udrží v naprosté čistotě a dezinfekci    .

Jak prát polštáře v pračce: Každý typ povlaku na polštář by se měl prát jinak. Zjistit jak.

Na této stránce se dozvíte,    jak správně čistit chrániče matrací    .

Ve skutečnosti se každý typ polštáře musí čistit a dezinfikovat   jinou hlavou. Nakonec níže najdete kroky, které je třeba dodržet.

Jak prát latexové    ,    péřové    nebo    syntetické polštáře      .

  • 1. Syntetické polštáře

Nejsnáze se perou syntetické polštáře       . Stačí je    dát do pračky a zvolit jemný cyklus    . Poté přidejte    1 sklenici bílého octa    . Teplota při praní by se měla pohybovat   kolem 30 stupňů    , nikdy by tedy neměla být příliš horká. Kromě toho je vhodné použít    přírodní čisticí prostředek, jako je Marseillské mýdlo    .

Nikdy byste je neměli vypouštět,   abyste je vysušili, i když je to velmi častá chyba. Jednoduše je zabalte    do bílého ručníku a vysajte vodu    . Poté jsou    uspořádány vodorovně a chráněny před světlem nebo zdroji tepla    .

  • 2. Latexový polštář

Polštáře tohoto typu vyžadují trochu specifičtější praní. Nejprve vezměte    vlhký hadřík a naneste jemný, přírodní čisticí prostředek, jako je marseillské mýdlo    . Poté začněte    polštář jemně třít a nechte uschnout na dobře větraném místě    .

  • 3. Péřové polštáře

Ty jsou nejchoulostivější a    měly by se prát velmi často    . Můžete    je prát v ruce nebo v pračce    . Používejte    jemný cyklus   v pračce při teplotě ne vyšší než    30 až 40 stupňů    . V obou případech je navíc musíte umýt    90 gramy jedlé sody    a    90 mililitry octa    . Výsledek bude dokonalý.

V tuto chvíli je bezpečné polštář vyprat.

Dobrá práce a dobrý úklid.