Jak rychle a snadno odstranit chlupy domácích mazlíčků! Zvířata dávají    hodně    lásky. Aby se s nimi dobře žilo, je jasné, že    musíme zajistit, aby byl dům řádně čistý    . Správným úklidem domácnosti neublížíte zdraví svých čtyřnohých kamarádů ani svému vlastnímu. To je přesně důvod, proč    je čištění nezbytné    a není obtížné jej dosáhnout, pokud budete postupovat podle    jednoduchých pokynů na této stránce    .

Jak rychle a snadno odstranit chlupy domácích mazlíčků!

Pokud máte psa nebo kočku, úklid vašeho domu může být obtížný úkol. To však není tak úplně pravda, pokud se budete řídit těmito jednoduchými radami. V první řadě je jasné, že    se musí odstranit chloupky, které najdeme téměř všude.   Je to velmi jednoduché:    stačí vysát nebo vyčistit elektrostatickým hadříkem    . Pokud ji nemáte,    můžete si koště omotat hadříkem z mikrovlákna nebo starou nylonovou ponožkou     a výsledek bude stejný. Samozřejmě, aby se dům nezaplnil chlupy,    doporučuji pravidelně kartáčovat srst svého psa a kočky    . Je však důležité pamatovat na to, že kromě voskování podlahy    byste měli navoskovat i své čtyřnohé kamarády na pohovce a svůj nábytek,    jinak bude předchozí práce prakticky zbytečná. Ke správnému provedení    použijte vysavač, nylonové punčochy, speciální houby, které vytvářejí elektrostatický náboj,    nebo    kartáč s gumovými štětinami.   Po odstranění chlupů můžete přejít k čištění podlahy.

Jak umýt podlahu

K čištění podlah je důležité    používat velmi horkou vodu.   Chcete-li odvést dobrou práci, musíte také pečlivě vybrat nástroj, který použijete. Ve skutečnosti    je vhodné použít houbový hadřík nebo mop z mikrovlákna, který    dokáže podlahu vyčistit zachycením chlupů, které unikly při použití výše popsaného postupu. Pamatujte také, že    byste nikdy neměli používat bělidlo nebo čpavek    . Vůně těchto produktů totiž    připomíná moč psů a koček    , a jelikož si tato zvířata obvykle takto označují své teritorium, je možné, že si ho označují velmi často. Nejlepší je nalít    do kbelíku  hodně horké vody a marseillské mýdlo s 1 lžící jedlé sody      . Jako vodítko    doporučujeme použít několik hrstí mýdlových vloček na litr vody a opatrně je rozpustit, nebo použít 1 víčko tekutého mýdla Alba plus lžíci jedlé sody.     Po vyčištění je podlaha deodorizovaná, dezinfikovaná a lesklá.

Je možné použít ocet?

   Podlahu můžete čistit i octem. Ve skutečnosti    ocet pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy    . Jednoduše    naplňte kbelík vodou a poté nalijte několik sklenic octa    . Mějte však na paměti, že    byste tuto směs neměli používat na mramor,    protože by jej mohla poškodit. Pokud však    po umytí stále vidíte na podlaze skvrny způsobené nepořádky vašich domácích mazlíčků, můžete použít eukalyptový olej    . Chcete-li jej použít,    jednoduše naneste pár kapek na vatový tampon    a poté jej rozetřete na skvrny. Svatozář zmizí a zanechá na zemi příjemné aroma. Užijte si úklid.