Jak odstranit kouř a pachy smažených jídel ve vašem domě: Je to velmi jednoduché, dělala to moje babička! Pokud i nadále pociťujete nepříjemný zápach cigaretového kouře ve vaší domácnosti    nebo se nemůžete zbavit   zápachu    po smažení po vaření, jste na správné stránce. Ve skutečnosti zde objevíte    velmi snadno použitelný domácí lék  na odstranění těchto dvou nepříjemných pachů z vašeho domova. Pomocí prostředků, které uvádíme níže, se můžete    těchto nepříjemných pachů zbavit bez sebemenší námahy a bez komplikací    .

Jak se zbavit kouře a smažených pachů ve vašem domě: Je to velmi jednoduché, dělala to moje babička!

Pokud se budete řídit jednoduchými tipy na této stránce, zjistíte, že odstranění kouře a pachů jídla z vašeho domova  může být mnohem jednodušší, než si myslíte. Ve skutečnosti níže uvádíme dva velmi jednoduché prostředky    , ze kterých si můžete vybrat podle svých potřeb.

Přírodní lék mojí babičky.

Užitečné ingredience   pro výrobu tohoto domácího léku jsou:

  • 2 nebo 3 citrusové kůry, které můžete nahradit 5-6 bobkovými listy nebo 1-2 tyčinkami vanilky či skořice
  • 1 litr vody

Jakmile si vyberete přírodní příchuť, vše, co musíte udělat, je    dát do hrnce a dát na oheň    . Poté    vše přiveďte na mírném ohni k varu    . Po několika okamžicích zápach úplně zmizel.

Použijte aviváž

Možná to zní divně, ale s    aviváží    snadno odstraníte přetrvávající pachy smažení a kouře z vašeho domova. Jeho příprava je velmi jednoduchá a stačí si shromáždit následující  ingredience   :

  • 20 ml aviváže s vaší oblíbenou vůní
  • 1 litr vody

Výroba tohoto domácího léku je dětská hra. Stačí si    pořídit zavařovací sklenici a vložit do ní suroviny , které jsme právě zmínili    . Poté položte    kastrol na sporák a přiveďte směs k varu zapnutím malého ohně    . Kuchyň se tak naplní vůní aviváže, která dokáže zamaskovat nepříjemný zápach.

Tipy, které je třeba dodržovat

Tyto domácí prostředky mohou být také velmi užitečné pro maskování jiných pachů ve vaší kuchyni. Ve skutečnosti    mohou zaručit odstranění zápachu při vaření zeleniny    , která běžně nezanechává v místnosti příjemnou vůni, jako například: B. zelí zmizí.     Při výrobě těchto domácích osvěžovačů je také dobré nechat otevřená okna . Dobrá práce.