Jak vyčistit troubu: jediná super výkonná metoda, která vás nestojí žádné úsilí!   Čištění trouby je snadné a ekonomické    a je mnohem jednodušší, než si myslíte. Místo používání produktů, které nejenže stojí spoustu peněz, ale také nemusí fungovat podle očekávání, můžete se obrátit na dva    levné a super účinné domácí prostředky    . S    domácím lékem    , který najdete při čtení, zjistíte, jak snadné a rychlé může být dokonalé čištění trouby.

Jak vyčistit troubu: jediná super výkonná metoda, která vás nestojí žádné úsilí!

Některé domácí práce jsou opravdu nudné, například    čištění trouby    . Aby byla vaše trouba čistá,    bude stačit jeden z těchto dvou domácích prostředků, které vám nejen ušetří peníze, ale také vám umožní mít troubu velmi čistou    . Jednoduše postupujte podle rychlých a jednoduchých pokynů níže a vaše trouba bude    čistší a hygieničtější    než kdy dříve. Nejprve musíte shromáždit pracovní nástroje, jako je    čistý hadřík    , a poté vybrat přísady, které chcete použít pro metodu, která vám nejlépe vyhovuje. Než začnete, měli byste vědět, že    existují dva prostředky, které můžete použít    v závislosti na znečištění trouby, kterou chcete vyčistit.

  • Super výkonná metoda

K odstranění krusty jídla a zbytků mastnoty z trouby a mikrovlnné trouby je použití jedlé sody jednou z nejúčinnějších metod. Pro co nejúčinnější čištění je nejlepší troubu čistit, dokud je ještě horká.   Doporučuji přidat 1/2 šálku sody, 2 polévkové lžíce jedlé sody, 2 polévkové lžíce mýdla na nádobí nebo marseillského mýdla    a dostatek    teplé vody na vytvoření pasty    do misky. Vše dobře promícháme, zapneme    troubu    na 120°, vyjmeme mřížky a necháme 15 minut zahřívat, poté troubu vypneme a pokračujeme v nově připravené směsi. Troubu není třeba drhnout, lze ji během chvilky vyčistit. Stejně postupujte u grilů a odkapávacích plechů. Vždy pamatujte na nošení rukavic.

  • Pro trochu křupavou troubu

Pokud však vaše trouba vypadá viditelně křupavě a má na vnitřním povrchu příliš mnoho tuku, doporučuji tento domácí lék. Do přístroje musíte    vložit rendlík s vodou a poté přidat šťávu ze 3 citronů    . Poté  zapněte    troubu, nastavte střední teplotu a nechte vše „povařit“ asi   30 minut   . Jak se voda odpařuje, rozpouští většinu vodního kamene. Jakmile uplyne čas, jednoduše troubu vypněte,    navlhčete čistý hadřík směsí, viditelně ještě horkou,    a poté    otřete vnitřek trouby    , abyste odstranili zbývající nečistoty. Aplikací těchto jednoduchých prostředků si okamžitě všimnete, že    vaše trouba vypadá perfektně, tedy dezinfikovaná, vyleštěná, bílá a    evidentně    dezinfikovaná    . Vaše trouba bude konečně zářit novým leskem,    snadno a hospodárně    , a vy budete moci připravit jakýkoli pokrm s naprostou bezpečností. Použijte některý z výše uvedených prostředků a okamžitě si všimnete, jak    je vaše trouba tak čistá, že vypadá, jako by byla právě zakoupena    . Navíc    jakýkoli zápach bude jen vzdálenou vzpomínkou    . Vaše čistá trouba bude ve skutečnosti vydávat svěží a nesrovnatelně čisté aroma. Přeji jen dobrý úklid.