Když přidám tuto přísadu do jedlé sody, získám účinný odstraňovač skvrn!

K provedení některých domácích úkolů se kupují drahé výrobky, ale často nedávají požadovaný výsledek.

Naopak, řešení máme na dosah.

Zubní pasta: Objevte všechna skutečně účinná alternativní použití

Jednoduchá zubní pasta může    být dobrým přítelem pro některé domácí úkoly. Je to opravdu snadné, jen se musíte naučit, jak to používat. Jakmile jej vyzkoušíte, neobejdete se bez něj a    nezatížíte svou peněženku nákupem některých ne vždy účinných produktů    .

  • 1. Obtížné skvrny

Na odstranění odolných skvrn z oblečení můžete použít zubní pastu      . Na skvrnu nasypte    1 šálek jedlé sody    . Poté přidejte    trochu nebělící zubní pasty    a    začněte drhnout kartáčkem na prádlo,    aby se celá skvrna rozprostřela. Poté nechte tuto nově vytvořenou pastu    pár minut uležet    a poté    vše vložte do pračky    . Výsledek bude bezchybný.

  • 2. Železo

Pokud    jsou na žehličce spálené nebo rezavé skvrny,    můžete je odstranit zubní pastou. Přidejte 1 lžičku zubní pasty    a poté opatrně otřete suchým hadříkem    . Poté    žehličku opláchněte velkým množstvím vody    a všimnete si, že všechny skvrny zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Samozřejmě pak musíte    vše pečlivě vysušit    .

  • 3. Vyleštěte příbory

Svůj matný příbor můžete vyleštit i    zubní pastou. Jednoduše naneste   trochu zubní pasty na vatový tampon    a otřete ji o matné povrchy.    Nechte chvíli působit    a poté    opláchněte studenou vodou    . Aby se leskly jako nové.

  • 4. Černé skvrny na botách

V tomto případě stačí    navlhčit starý kartáček a nanést na štětiny trochu pasty    . Poté    skvrny na botách přetřete    , abyste využili abrazivního účinku produktu. Po dokončení tohoto čištění    je opláchněte a vaše boty budou dokonale čisté    .

  • 5. Vyčistěte spáry mezi dlaždicemi.

Bělení spár mezi dlaždicemi    je velmi jednoduché. Jednoduše    naneste trochu zubní pasty na starý zubní kartáček    , který již nepoužíváte,    a energicky vydrhněte    . Buďte opatrní,    nejlépe je použít tuto metodu čištěním malé oblasti najednou a samozřejmě čas od času přidáním zubní pasty    .    Využijete ho i    na čištění zažloutlých nebo plesnivých sprchových koutů. Stačí jen pečlivě opláchnout a osušit       .

Vyzkoušejte tyto domácí prostředky a nebudete litovat.