Pokud milujete knihy a potřebujete    poličku    , nemusíte nutně utrácet spoustu peněz, abyste si ji koupili. Recyklací    některých materiálů, které již máte doma, můžete vytvořit pohodlnou a velmi dekorativní knihovnu vlastníma rukama       .

K tomu    se můžete inspirovat níže uvedenými nápady    . Bude to mnohem jednodušší úkol, než si myslíte.

Knihovna DIY: mnoho velmi jednoduchých a ekonomických nápadů!

Výroba   knihovny   vlastníma rukama je velmi jednoduchá. Tímto způsobem budou vaše knihy nejen v pořádku, ale také uděláte    skutečně jedinečný úkol recyklace a úspory.

Zde je několik    nápadů, které vás mohou inspirovat    .

Recyklací palety si samozřejmě můžete vytvořit útulnou knihovnu    . Níže se můžete inspirovat některými fotografiemi, které vám mohou dát ten správný nápad, jak se znovu vytvořit.

Pro rustikální styl můžete využít i   dřevěné bedýnky na ovoce    . Můžete jich použít kolik chcete a výsledek bude opravdu dokonalý.

Pokud máte   noční stolky    , které již nepoužíváte, můžete je proměnit v mini police. Inspirujte se fotkou níže.

Místo toho se podívejte na níže uvedené nápady a zjistěte, co můžete vytvořit s   přírodními prvky   . Výsledek bude skutečně jedinečný a především ne triviální.

Recyklujte    starý dřevěný žebřík    a možná ho postavte k prázdné zdi. To je to, co můžete získat!

Místo toho můžete vytvořit opravdu mimořádnou závěsnou polici s   provázkem    a    dřevěnými deskami.

Znovu jsem použil některé    kameny    , jak je znázorněno na fotkách níže. Budete si moci vytvořit velkou a pohodlnou knihovnu, abyste si konečně uspořádali všechny své knihy.

S dřevěnými deskami všech velikostí a    kovovými trubkami    získáte skutečnou designovou polici. Níže uvádíme několik nápadů, které vás mohou inspirovat a které lze velmi snadno realizovat.

Stačí si vybrat řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a implementovat ho. Uvidíte, že    vyrobit knihovnu vlastníma rukama    bude velmi úspěšným úkolem recyklace.

Dobrá práce.