Krém na holení: Nedávno jsem objevil tento úžasný způsob použití! Čištění může být jednoduchý úkol a také velmi ekonomický, pokud použijeme správné tipy. Jedním z produktů, které mohou při úklidu vašeho domova znamenat rozdíl, je jednoduchý    krém na holení    . Pěna na holení se používá především na holení nebo ji ženy používají k odstranění chloupků. Zde je návod, jak    jej nejlépe využít k úklidu vašeho domova    . Používáním tohoto produktu    ušetříte spoustu peněz    tím, že se vyhnete nákupu produktů vystavených na regálech supermarketů. Uvidíte, že výsledek je přesně takový, jaký chcete. Chcete vědět, jak používat krém na holení? Tak čtěte níže a nebudete litovat.

Pěna na holení: Jak s ní vyčistit dům. Výsledek vás nechá beze slov.

Jak jsme uvedli výše,    krém na holení usnadňuje a urychluje provádění některých domácích úkolů    . Pokud tento produkt používáte správně, můžete dosáhnout úžasného výsledku. Zde najdete vše, co můžete vyčistit pěnou na holení.

  • 1. Stříbrné prsteny

Pěnou na holení dokonale vyčistíte    časem zčernalé stříbrné prsteny    . Chcete-li to provést, musíte    umístit prsteny do malé misky a poté ji zcela zakrýt krémem na holení    . Poté nechte vše 30 minut odležet    a poté kroužky vydrhněte starým zubním kartáčkem    . Na konci tohoto procesu budete muset vše očistit měkkým hadříkem.

  • 2. Vyčistěte kohoutky

Aby    se vaše ocelové baterie leskly,    jednoduše    vezměte hadřík z mikrovlákna a položte na něj trochu pěny    . Při čištění vodovodních baterií nezanecháte ani malou skvrnu a budou tak lesklé, že budou vypadat jako nové.

  • 3. Koberec

Pokud jsou však    na vašich kobercích odolné skvrny, můžete je odstranit krémem na holení    . Jednoduše naneste   malé množství pěny na    ošetřovanou skvrnu a poté    ji lehce rozetřete    . Tento postup opakujte    alespoň několikrát    a váš koberec bude opět čistý, bez skvrn.

  • 4. Jak vyčistit pánev s připáleným dnem

Může se to zdát divné, ale pokud    je dno vaší pánve zčernalé plynovými plameny,    můžete použít krém na holení, aby vypadala znovu jako nová. K tomu stačí    položit pěnu na dno formy a poté ji rukama rozprostřít tak, aby bylo dno rovnoměrně pokryto    . Poté byste měli    nechat přípravek asi deset minut působit a poté jej   několik minut čistit houbou    . Jakmile je tato práce hotová, budete muset pouze    opláchnout velkým množstvím vody    .

  • 5. Odstraňte skvrny ze zdi

Některé    skvrny na stěně    , způsobené například hraním nebo náhodným ušpiněním vašich dětí, mohou díky pěně na holení zmizet. Jednoduše    naneste malé množství pěny na skvrnu a poté ji rozetřete houbičkou    . Skvrny odstraníte během několika okamžiků.

  • 6. zrcadlo

V tomto konkrétním případě    pěna na holení vaše sklo nevyčistí, ale vytvoří vrstvu, která zabrání jeho zamlžování    . Poté naneste    malé množství pěny na utěrku z mikrovlákna a vyčistěte s ní celé zrcadlo    . Díky této metodě    si všimnete, že se vaše koupelnové zrcadlo    po sprchování již nezamlží. Podívejte se na tento    videonávod   , aby bylo vše jasnější.