Kuchyně Shabby Chic: detail, který dělá rozdíl Pokud máte    rádi styl shabby chic, nic vám nebrání v jeho implementaci do vaší    kuchyně    . Pokud tedy chcete   obnovit svou kuchyni, níže objevte barvy,   které    pro tento styl použít . Samozřejmě, abyste toho dosáhli, musíte jít krok za krokem a vysvětlit určité věci. Tento styl lze použít k výzdobě každé místnosti a také k výzdobě exteriéru domu nebo vaší zahrady.   Shabby    chic stylu je dosaženo použitím starožitného nábytku a předmětů, které vypadají opotřebované časem    . Tento efekt lze samozřejmě    znovu    vytvořit pomocí malířských technik, jako je decoupage. Tóny by měly být   světlé    ,    světlé    a samozřejmě    pastelové    , proto by neměly být použity tmavé ani světlé barvy. V tuto chvíli již máte vše, co potřebujete k vyzdobení a vymalování   kuchyně podle pokynů tohoto nyní velmi oblíbeného stylu.

Shabby Chic Kitchen: Pokud budete postupovat podle tohoto detailu, může uspět každý.

Chcete-li    vymalovat kuchyň ve zcela shabby chic stylu,    můžete použít barvy uvedené níže. Ve skutečnosti můžete   pastelově modrou    zvýraznit barvu a krásu dřevěných předmětů.

Navíc    můžete použít i růžovou s modrou    , abyste kuchyni proměnili v romantické a světlé místo. Výsledek bude velmi jemný.

Je také možné kombinovat žlutou s modrou    . Použití žluté dodává prostředí rozhodně staromódní vzhled a místnost působí mnohem světleji. Tuto barevnou kombinaci si zamiluje každý.

Pokud    jako barvu použijete pouze pastelově žlutou, můžete kuchyni rozhodně prosvětlit. Navíc se tato barva skvěle kombinuje s bílým nebo dřevěným nábytkem. Styl shabby chic je u této barvy zaručen.

S    pastelově růžovou    však atmosféra působí romanticky a jemně. V kombinaci s bílým nábytkem vznikne jednoduchý, ale sofistikovaný výsledek.

Pokud však máte rádi barvu levandule    , můžete své kuchyni dodat relaxační atmosféru. Tato barva je také ideální pro použití v ložnici, protože může bojovat proti úzkosti, stresu a dokonce i nespavosti.

Pokud    je zelená    vaše oblíbená barva, měli byste vědět, že se skvěle kombinuje se stylem shabby chic. S odstíny aqua zelené a pastelově zelené bude výsledek velkolepý.

Pokud se však raději držíte bezpečné barvy, můžete použít   světle šedou    . Na rozdíl od pastelových barev tato barva nikdy neunavuje a přizpůsobí se všem prostředím.

Dobrá práce.