Kukuřičný škrob: Moje babička ho používala na všechno, její léky byly neomylné! Na této stránce zjistíte, jak    může být přísada běžně používaná v kuchyni mimořádně účinná i   při úklidu domácnosti    . Složkou recenzovanou na této stránce je kukuřičný škrob    ,    také známý jako kukuřičný škrob. Kukuřičný škrob se získává z kukuřičných zrn mokrým mletím a přichází ve formě velmi jemného bílého prášku, takže je sotva znatelný. Kromě použití v kuchyni    s ním můžete mít doma pořádek a správně a přirozeně ho uklízet    . Používá se od starověku v mnoha aplikacích, o kterých mnozí z nás jistě neví.

Kukuřičný škrob: Moje babička ho používala na všechno, její léky byly neomylné!

Čištění můžete doplnit i kukuřičným škrobem    . Musí se však používat správně. Používáním této přírodní složky    ušetříte spoustu peněz    a nezpůsobí vašemu tělu žádné problémy, protože    je zjevně bez chemických přísad    . Dám vám    pár malých tipů (od mé babičky), abyste z kukuřičného škrobu vytěžili maximum    a využili ho naplno.

  • 1. Boty

Pokud    vaše boty mají nepříjemný zápach    , kterého se nemůžete zbavit, můžete snadno použít kukuřičný škrob. Jednoduše    nasypte kukuřičný škrob do boty tak, aby pokryl celou základnu    . Výsledek pak jednoduše odstavte a    nechte škrob přes noc uležet    . Druhý den ráno bude nepříjemný zápach vaší boty jen vzpomínkou.

  • 2. patro

Kukuřičný škrob může být také nezbytný   pro péči o vaši půdu   , vysvětlím vám jak. Pokud vám podlaha vrže,    jednoduše na ni nasypte půl hrnku kukuřičného škrobu    . Podlahu stačí    zamést tak , aby se škvíry zaplnily kukuřičným škrobem    . S tímto jednoduchým tipem můžete skoncovat s nepříjemným hlukem způsobeným neustálým vrzáním.

  • 3. Koberec

Tato kuchyňská přísada může být také velmi účinná při    odstraňování skvrn z vašich koberců    . Chcete-li tedy    použít kukuřičný škrob jako odstraňovač skvrn,    musíte jej nejprve opatrně použít na velmi jemné tkaniny. Tento domácí odstraňovač skvrn je také ideální pro odstraňování    čerstvých,  mastných    a dokonce    vlhkých  skvrn    . Vše, co musíte udělat, je připravit    směs z ½ šálku škrobu a ½ šálku jedlé sody    . Poté musíte vše smíchat a    výsledek nanést na skvrnu, kterou chcete odstranit    . Jednoduše nechte    vše působit asi dvacet minut,    aby se nečistoty vstřebaly. Poté budete muset    oblast vykartáčovat a poté vysát    .

  • 4. okna

K čištění skla    je však    nutné vyrobit opravdu účinnou směs. Jednoduše nalijte    1 šálek octa a ½ šálku kukuřičného škrobu do rozprašovače    . Poté byste měli energicky pohybovat nádobou mezi rukama, aby se přísady promíchaly, a   výsledek poté nastříkejte   přímo na okna. Nezbývá než tyto triky vyzkoušet vlastníma rukama. Užijte si úklid.