Mikrovlnka: Vyčistím ji za pár minut a bez chemie! Zařízení dnes hojně využívané v kuchyni je    mikrovlnná trouba    . Tento spotřebič je široce používán v každodenním životě a je ideální pro ohřívání zbytků talíře od oběda nebo pro ohřívání šálku čaje nebo kávy. V mikrovlnné troubě samozřejmě můžete připravit mnoho sladkých i slaných receptů. Je však jasné, že    pro správné použití je nutné dobré čištění    . Ve skutečnosti    se mikrovlnná trouba po použití může zašpinit zbytky jídla a mastnotou z myčky nádobí    , které se mohou přichytit na stěny spotřebiče. Právě z toho důvodu, pokud nejsou správně vyčištěny,    mohou stěny mikrovlnky tak křupat, že    se změní    vůně, chuť    a samozřejmě i    kvalita jídla v ní připravovaného  . Pro dokonalé čištění mikrovlnné trouby    existuje několik tipů, které může použít každý    . Použití těchto prostředků bude velmi jednoduché a níže naleznete    všechny bezpečné a netoxické prostředky    . Pokud se chcete dozvědět více, čtěte níže.

Mikrovlnka: Vyčistím ji za pár minut a bez chemie!

Čištění mikrovlnné trouby může být mnohem jednodušší a rychlejší, než se očekávalo, pokud použijete    jednoduché a účinné prostředky uvedené    na této stránce. To vše jsou netoxické a velmi levné produkty, které    vám mohou ušetřit peníze    , protože se můžete vyhnout nákupu drahých chemikálií v supermarketu. K    čištění a dezinfekci mikrovlnné trouby    byste měli používat následující:

  • 1 sklenici octa
  • ½ citronu
  • Voda podle potřeby

Být úspěšný je opravdu snadné. Stačí    vzít misku a naplnit ji vodou    . Poté přidejte    citronovou šťávu a sklenici octa    . Poté musíte    misku vložit do mikrovlnky a směs ohřát na maximální teplotu    . Nechte směs „vařit“ po dobu    5 minut, aby   se vytvořila silná pára, která dokáže vyčistit vnitřní stěny spotřebiče    . Nakonec    nečistoty odstraníte jednoduchým otřením stěn vlhkou houbou    . Tato metoda zanechá vaši mikrovlnnou troubu čistou a zároveň super lesklou. V tuto chvíli vás zajímá, zda existuje stejně jednoduchý a ekonomický způsob, jak    odstranit nepříjemné pachy z vaší mikrovlnné trouby    ? Ano, samozřejmě! Chcete-li to zjistit, pokračujte v rolování.

Odstraňuje nepříjemné pachy a spáleniny z mikrovlnné trouby.

Odstranění nepříjemných pachů z mikrovlnné trouby je opravdu jednoduché. Vše co   potřebuješ    je:

  • 2 lžíce prášku do pečiva
  • Nalijte 2 prsty

V tomto případě stačí vzít misku a    nalít vodu a jedlou sodu   uvedenou v předchozím seznamu. Poté vložte misku    do mikrovlnné trouby a nechte směs ohřívat asi 3 minuty    . Tímto způsobem    bude výsledná směs schopna absorbovat nepříjemný zápach    . Jakmile uplyne uvedený čas    , můžete vše jednoduše vyčistit otřením vnitřku suchým hadříkem    . S těmito rychlými a snadnými domácími prostředky bude vaše mikrovlnná trouba velmi čistá a nepříjemný zápach bude jen vzdálenou vzpomínkou. Zkuste to a po několika okamžicích poznáte rozdíl. Užijte si úklid.