Moje babička mě naučila, jak takhle recyklovat pomerančové kůry! Jsou velmi účinné!   Pokud    se budete řídit babskými radami, můžete dům uklidit rychle a snadno a ušetřit tak spoustu peněz. Na této stránce se dozvíte, že dobré čištění   je možné i recyklací potravinového odpadu. Ve skutečnosti   recyklací pomerančové kůry   získáte produkt, který vám umožní efektivně a rychle vyčistit váš dům. Přečtením této stránky se dozvíte, jak si     doma připravit účinný odmašťovač . Proces je opravdu jednoduchý a poté můžete pomocí svého odmašťovače    vyčistit jakýkoli povrch, který chcete.   S tímto babským lékem    můžete konečně nechat stranou chemikálie vystavené v supermarketech    . Ve skutečnosti, ačkoli jsou tyto produkty účinné, mohou z dlouhodobého hlediska ovlivnit zdraví vašeho těla. Během chvíle také zvládnou vyprázdnit vaši peněženku. Zkrátka, abyste se těmto komplikacím vyhnuli, stačí si vyhrnout rukávy a vyrobit tento účinný a ekonomický odmašťovač. Přečtěte si níže, jak to udělat.

Recyklujte pomerančové kůry: Účinná rada pro úklid vašeho domu. Vyrobte si dokonalý odmašťovač!

Pomerančovou kůru    lze znovu použít různými způsoby. Kromě ochucení nápojů se s ním dá díky aromatické kapacitě co nejlépe uklidit domácnost. Pro optimální recyklaci    tohoto odpadu je nutné   vyvinout účinný odmašťovač.   Implementace je velmi jednoduchá a musíte shromáždit následující  ingredience   :

  • 2 až 3 organické pomerančové kůry
  • 50 ml bílého nebo jablečného octa nebo alkoholového octa
  • 50 ml denaturovaného lihu
  • Asi 400 ml vody

Vezměte si    skleněnou nádobu o objemu alespoň jeden litr    . Vše, co teď musíme udělat, je začít.

Metoda

Nejprve musíte    vzít pomerančové kůry, nakrájet je na kousky    a poté je vložit do sklenice    . Poté do sklenice  přidejte alkohol    ,    ocet a vodu  . Alkohol a ocet jsou nezbytné, protože působí jako rozpouštědla a    dokážou ze slupek extrahovat mnoho esenciálních olejů    . Poté    se vše nechá minimálně 24 hodin až týden odpočinout    . Je jasné, že čím déle se směs nechá louhovat, tím větší množství extrahovaného esenciálního oleje bude. Také, pokud chcete nechat    směs uležet déle než 24 hodin, budete muset slupky čas od času rozdrtit,    abyste extrahovali všechny oleje. Po uplynutí požadované doby    se přefiltruje přes síto    a skořápky se opět rozdrtí. Poté  bude odmašťovač   připraven k použití. Díky tomuto produktu vyrobenému vlastníma rukama získáte    čisté, dezinfikované a odmaštěné  povrchy     . Navíc    dům příjemně voní po pomerančích    . Jakmile tuto metodu vyzkoušíte, můžete    dát sbohem   chemikáliím na pultech supermarketů. Chráníte tak zdraví životního prostředí i své rodiny. Vyzkoušejte tuto metodu a získáte účinný přípravek na úklid vašeho domu. Okamžitě se dozvíte,    jak přestat vyhazovat pomerančové kůry do koše    . Použijte tento domácí lék. Už se bez něj nikdy neobejdete. Užijte si úklid.