Koupelna je jedním z míst v domě, kde    se nečistoty a vápno    mohou hromadit obzvláště snadno. Neustále se do sebe zapadají, zejména mezi obklady, a jejich odstranění je velmi obtížná práce při čištění.

Aby    spáry mezi dlaždicemi opět vypadaly jako nové    , často se kupují drahé chemikálie, které dlouhodobě škodí tělu i životnímu prostředí. Navíc výsledek není vždy požadovaný.

Chcete-li dosáhnout vynikajícího výsledku,    stačí použít předmět, který pravděpodobně již máte doma    . Tímto způsobem ušetříte čas i peníze.

Čtěte dále a zjistěte, co dělat.

Moje koupelnové dlaždice nebyly nikdy tak čisté! Používám pouze svíčku!

Na této stránce se dozvíte, jak    dokonale a bez použití drahé chemie ze supermarketu vyčistit spáry mezi obklady ve vaší koupelně.

Toto čištění je zásadní, protože    mezi spárami dlaždic se často tvoří plísně a vápno    . Abyste se takovému epilogu vyhnuli, existuje    domácí trik    dostupný pro každého, i pro ty, kteří se v tomto typu domácích prací nevyznají.

Jediné co můžete použít je    dlouhá bílá svíčka    .

Možná se vám to zdá divné, ale    stačí bílá svíčka    .

Zde je návod, jak jej používat.

Metoda

Než pochopíte, jak je používat, je důležité zdůraznit, že    použitá svíčka    musí být bílá a nikdy barevná.

Musíte    vzít základnu svíčky    , právě proto, že nemá knot, a přetřít   spáry    mezi dlaždicemi. Budete muset    několikrát drhnout    , aby bílý vosk zůstal na spárovací hmotě    .

To    umožňuje vosku správně utěsnit spoje    . Díky této metodě    již vápno a plísně nemohou pronikat do spár dlaždic    .

Kromě toho se spáry    okamžitě zdají jasnější, a tudíž čistší    .

Po této práci by měly být spáry   pár týdnů dokonalé   . Samozřejmě, pokud si všimnete, že mezi dlaždicemi nezůstalo mnoho vosku,    budete muset proces pouze zopakovat a můžete jej kdykoli zopakovat, pokud to uznáte za nutné    .

S použitím dlouhé bílé svíčky budou spáry mezi dlaždicemi ve vaší koupelně vždy dokonalé,    aniž byste museli utratit ani cent    .