Každý máme doma    alespoň jeden mramorový povrch a mnohokrát nevíme, jak jej vyčistit    a zároveň zachovat jeho lesk a krásu.

Z tohoto důvodu vám níže ukážeme    řešení DIY, které vám to pomůže dosáhnout bez velkého úsilí    . S tímto    levným domácím prostředkem    bude váš mramorový povrch čistý a lesklý jako nikdy předtím.

Pokračujte v rolování, abyste zjistili, co je třeba udělat.

Mramorový povrch: objevte DIY řešení pro dokonalý výsledek

Po přečtení této stránky    budete schopni vyčistit svůj mramorový povrch během několika okamžiků a bez velkého úsilí    . Výsledek bude prakticky dokonalý a mramor bude vypadat    leskle , jako byste ho právě koupili    .

Než budete vědět, jak to udělat, musíte shromáždit vše, co potřebujete.

Požadované ingredience   jsou:

  • 2 litry horké vody
  • 10 lžic alkoholu
  • 2 lžíce jedlé sody
  • 2 lžíce strouhaného marseillského mýdla

Stačí si pořídit hadřík z mikrovlákna    a    dřez    a můžete se pustit do čištění mramoru.

metoda

Jednoduše    vezměte nádobu a nalijte do ní vodu a alkohol    . Poté promíchejte    tekutiny a poté přidejte jedlou sodu a nastrouhané mýdlo    .

Poté smíchejte    všechny ingredience tak, aby se marseillské mýdlo zcela rozpustilo    .

Jakmile se mýdlo rozpustí,    zcela ponořte do směsi hadřík z mikrovlákna    . Poté    hadřík dobře vyždímejte a rotačními pohyby povrch očistěte    .

Odstraňuje nejodolnější mastné skvrny

Pokud chcete odstranit mastné skvrny z mramorového povrchu    , musíte nejprve najít užitečné přísady, abyste vytvořili správnou směs.

Měli byste    použít    :

  • 500 ml horké vody
  • 50 g mýdlového prášku nebo pracího prášku
  • 2 polévkové lžíce čpavku

Jednoduše přidejte    teplou vodu a mýdlo do nádoby    . Poté musíte ingredience míchat, dokud    vše zcela nevychladne    .

Jakmile směs zcela vychladne,    přidejte amoniak a začněte znovu míchat    . Pak jednoduše navlhčete    měkkou houbu směsí    a    otřete ji přímo po oblasti, kterou chcete vyčistit    .

Nechte směs několik minut působit    a poté    skvrnu přímo otřete stejnou houbou, kterou jste opláchli vodou    .

Tato metoda je také ideální   pro čištění žuly a přírodního kamene.

Nakonec    vám radím, abyste na mramor nikdy nepoužili bílý ocet nebo chemické prostředky na odstraňování vodního kamene,    protože tyto prostředky by mohly poškodit povrch.

Nyní můžete mramor bez obav čistit.

Užijte si úklid.