Myčka    nádobí    je jedním z nejdůležitějších a nejčastěji používaných spotřebičů v domácnosti.

To však neznamená, že   slouží pouze k mytí nádobí a nádobí    .

Ve skutečnosti může být toto zařízení také velmi užitečné pro    provádění některých nudných úkolů    . Jeho používáním můžete optimalizovat čas, který máte.

Například, když budete procházet po domě, pravděpodobně najdete    věci, které můžete snadno vyčistit v myčce nádobí    . Právě z tohoto důvodu je možné čistit    části vysavače    ,    výstupní plechy    a    mřížky ventilátorů    . Také tam můžete umístit  své nádoby a police v lednici    . Využijete ho i na čištění   malých odpadkových košů    .

 Bez obav s ním můžete čistit plastové hřebeny a kartáče    a dokonce i    sponky do vlasů . Nezapomeňte, že myčku můžete použít k mytí    koupelnových doplňků    , jako je miska na mýdlo nebo držák na zubní kartáčky, a dokonce i samotné zubní kartáčky a zátky do dřezu.

Samozřejmě můžete přidat   zahradní doplňky    ,    květiny a umělé rostliny    . Používá se také na    úchytky skříněk a zásuvek    . Zdá se to divné, ale je také možné vyčistit    klávesnici počítače    . Můžete také nosit   gumové boty a žabky.

Je jasné, že tyto předměty    by se měly mýt odděleně od nádobí a hrnců    . Mýdlo na nádobí také    jednoduše vyměňte za ocet    .

Myčku však můžete využít i    na něco opravdu nečekaného    .

Pokud vás zajímá, co to je, čtěte dál. O to více budete překvapeni.

Alternativní využití myčky: nejen na mytí nádobí

Jak jsme zmínili výše, v myčce můžete umýt mnoho věcí a poté nádobí a hrnce znovu umýt, stačí je důkladně vydezinfikovat.

V tomto přístroji ale    můžete vyčistit i něco úplně jiného než obvykle: brambory a hlízy    .

Může se to zdát zvláštní, ale    myčka usnadňuje    čištění brambor a kořenové zeleniny. Pokud dodržíte těchto pár pokynů, zvládne to každý.

Zeleninu a brambory budete muset umístit pouze    na horní část zařízení    , kam běžně umisťujete sklenice. Pak  byste měli   místo klasické tablety použít jedlou sodu nebo bílý vinný ocet. Poté    jednoduše spusťte krátký mycí cyklus    . Mycí cyklus samozřejmě   musí    být studený, aby se vše nepřipeklo.

Myčku lze    použít i pro pomalé vaření. Ano, je to neuvěřitelné, ale je to naprostá pravda. Ve skutečnosti vám může pomoci s tímto typem    pomalého vaření při nízkých teplotách    .

K překvapení vašich hostů jej můžete použít    díky množství páry, kterou vydává    . Je také zvláště vhodný pro přípravu lososa.

Zní to divně a možná to přiměje k posměchu i ty nejskvělejší lidi, ale je to všechno pravda. Nyní, když máte tyto dodatečné znalosti, můžete se rozhodnout je použít, jak chcete.

Užijte si úklid.