Zažloutlé polštáře: Vysvětlím trik, jak je vybělit v pračce a bez tření. Pro   dobrou hygienu a čištění je nutné polštáře prát v pračce    . První věc, kterou bychom měli udělat, je přečíst si štítek polštáře a zkontrolovat, zda je materiál, ze kterého je vyroben, vhodný pro praní v pračce. Při tomto prvním kroku buďte    velmi opatrní, aby nedošlo k nevratnému poškození polštáře.   Polštáře se doporučuje prát každé dva měsíce a každé dva roky je vyměnit    . Mezitím je však nutné provést úklid. Při použití nejprve sejměte ochranný kryt a umyjte jej. Pro ty, kteří jej nepoužívají, je to druh povlaku na polštář, který polštář dále chrání.    Poté vložte polštář svisle do pračky a    naplňte dva z nich, pokud to velikost koše umožňuje.

Nažloutlé polštáře: Prozradím vám trik, jak je vybělit v pračce

Přidejte prací prostředek do komory.    V tomto případě se doporučuje použít tekutý přípravek, aby se zabránilo ulpívání pevných zbytků    . V tom okamžiku použijte studený, jemný cyklus. Před vyjmutím z pračky jej znovu opláchněte. Po vyprání vyndejte z pračky a vodorovně vložte do sušičky, aby uschla. Pokud máte doma sušičku,    můžete do ní vložit polštář na sušení    a také do každé dát dvoje ponožky s tenisákem. To proto, aby to bylo hladší a měkčí. Ale co když je polštář obzvlášť znečištěný nebo špinavý?    No, musíte dodržovat určitá opatření    . Nejprve si vezměte lahvičku s rozprašovačem a přidejte následující:

  • Láhev    s rozprašovačem,    200 ml    vody,   2 polévkové lžíce    jedlé sody    , 50 ml lihového octa    , 50 ml    tekutého alkoholu

Dobře promícháme a vzniklou směsí posypeme polštáře.    Nechte polštář půl hodiny sedět. Pokud je špína obzvlášť odolná, můžete připravit novou směs jedlé sody a peroxidu vodíku o objemu 10.    Poměr je 2 polévkové lžíce jedlé sody na 2 polévkové lžíce peroxidu vodíku o objemu 10 objemových dílů    . Pokud chcete, můžete místo tohoto roztoku použít směs tekutého mýdla a peroxidu vodíku. Poté pokračujte k mytí.   Pokud jej chcete chemicky vyčistit, můžete povrch polštáře posypat jedlou sodou    , nechat hodinu působit a poté vykartáčovat. Na skvrny můžete použít výše popsanou metodu tekutého mýdla a peroxidu vodíku. Proveďte tento proces na obou stranách.    Poté připravte směs z bílého octa a 70% alkoholu a rozetřete    . Nechte zaschnout a váš polštář bude připraven k použití.   Pro udržení čistoty a dezinfekci    můžete každých 15 dní nastříkat sprej Lysoform nebo na přání 70% alkohol.